Wpis z mikrobloga

  • 1653
Wczorajsza prorosyjska manifestacja w Berlinie to jest dla mnie jakaś abstrakcja. 900 samochodów z orkami przejechało sobie w centrum stolicy największej gospodarki EU, z flagami oraz znakami Z.
Politycy, którzy na to pozwolili powinni zostać już #!$%@?, pomijając to że te samochody powinny tam płonąć od koktajli mołotowa.
To jest jak splunięcie zachodowi prosto w mordę.
#rosja #ukraina #wojna
  • 50
  • Odpowiedz
@Fanatice: ciekawe co by się stało gdyby urządzili taką demonstracje w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nagle by się okazało, że pierwsza bitwa 3 wojny światowej była na pieści, petardy, maczety i mołotowy XD
  • Odpowiedz
@Fanatice: Niemcy to naród wątpliwej moralności, polecam poczytać komentarze pod artykułami dot. wojny na Ukrainie. „Es ist nicht unser Krieg”, nie ich problem, nie niemiecka krew jest przelewana, to gdzieś daleko, problem mają tylko i wyłącznie z tym, że paliwo droższe i niektórych produktów nie mogą dostać w Kauflandzie.
  • Odpowiedz
@Fanatice: Oni cały czas noszą piętno hitlera głęboko ukryte. Jak zaczną kozaczyć, boją się, że im ktoś przypomni dobitniej, a chcą się wybielić dzięki śmierci kolejnych pamiętających.
  • Odpowiedz
@vaizik:

Niemcy to naród wątpliwej moralności, polecam poczytać komentarze pod artykułami dot. wojny na Ukrainie. „Es ist nicht unser Krieg”, nie ich problem, nie niemiecka krew jest przelewana, to gdzieś daleko, problem mają tylko i wyłącznie z tym, że paliwo droższe i niektórych produktów nie mogą dostać w Kauflandzie.


To dotyczy tylko pewnej części ich społeczeństwa, poza tym ty się przejmowałem wojna w Jemenie?
  • Odpowiedz
@Fanatice: przecież Niemieccy politycy przez ostatnie 20 lat robili wszystko dla swojego przyjaciela Putina. Merkel czy Schreder sami pewnie chętnie by w tym marszu poszli, tylko niestety troszkę piarowo się popsuło, więc nie wypada. Ale nic straconego, jeszcze z miesiąc i będą naciskać na zniesienie sankcji, w końcu przyjaciół nie opuszcza się w biedzie.
Już za pół roku 11 listopada, prasa niemiecka i Parlament Europejski bedą mogły znowu zająć się prawdziwym
  • Odpowiedz
@Fanatice: na rosyjskim wykopie podają, że uczestników było ponoć 5000, gdzieś tam w komentarzach jeszcze nawet twierdzą, że w Niemczech może być nawet do 3 mln osób związanych w jakiś sposób narodowościowo z Rosją
  • Odpowiedz
Politycy, którzy na to pozwolili powinni zostać już #!$%@?,


@Fanatice: w kacapii byś się odnalazł, tam też opinie są koncesjonowane :D tak wiem, to wyjątkowa sytuacja.
  • Odpowiedz
@banciur: a kto powiedział, że ufamy? Przecież tam sama propaganda i zniekształcona rzeczywistość, to jakiś dramat, jacy Ci ludzie są. Podaje tylko, co przeczytałem.
  • Odpowiedz
oraz znakami Z


@Fanatice: Wg artykulu ktory znalazlem byl jeden ktory zostal zatrzymany a kierowca dostanie zarzuty. To jest akurat wazne bo demonstracja byla zgloszona jako antydyskriminacyjna i ja osobisie uwazam ze ciezko na tej podstawie jej zakazac szczegolnie przy Niemieckim prawie. Natomiast jak mieli powod i pojawil sie typ z Z to go zdjeli.

A ze antifa nie stała po drodze z kamieniami to kij jej w oko nigdy ich
  • Odpowiedz