Wpis z mikrobloga

Jezu, że są ludzie, którzy naprawdę biorą takie "głembokie" obrazki serio xD Ta, bo na pewno "biedni" mają tysiące dolarów na kurtki, okulary i telefony. I jeszcze pewnie odbiorcy tej papki serio uważają, że dzięki ubieraniu się w tanie ciuszki zbudują finansowe imperium
#przegryw #rozwojosobistyznormikami #bekazpodludzi #humorobrazkowy i trochę #sebcel bo to jego klimaty
Kozikiewicz - Jezu, że są ludzie, którzy naprawdę biorą takie "głembokie" obrazki ser...

źródło: comment_1649068487VgRaSwKNmtWm7pom0F08WL.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz: ale ten obrazek to jest 100% prawda, biedaki kupują podróbki z aliexpress byle logo było widoczne.
Jeszcze kupienie oryginalnej koszulki w normalnym sklepie jest ok ale jeśli ktoś ma kasę to nie musi tego pokazywać, ubierze się w to co jest wygodne a nie to co ma większe logo
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz: xD
po pierwsze po ang to jest targetowany raczej na rynek usa, bieda tam nie wygląda w ten sposób, że nie ma co żreć (jeżeli pracujesz)
Po drugie są różne rodzaje biedy można być relatywnie biednym w pl zarabiając 10k/mc i #!$%@?ąc cały hajs od wypłaty do wypłaty, w US statystycznie to jeszcze gorzej, bo są tacy ludzi pozadłużani na kartach kredytowych. I w przypadku utraty pracy czy choroby
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz: Tyle że bogole wydają niewielki procent na ciuchy w stosunku do tego ile zarabiają a osobiście bardzo mnie bawi jak zwykli ludzie potrafią #!$%@?ć 3/4 wypłaty na jakąś kurtkę czy buty jakiejś pseudo ekskluzywnej marki XD
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz: w tym obrazku bardziej chodzi o to, że biedni kupują ubrania z logo np taka bluza supreme za 1000 zł gdzie z takiej samej jakości kupisz za 200 zł a bogaci kupują dobrej jakości ubrania, które nie rzucają się w oczy i ludzie myślą że są tanie a tak naprawdę mogę kosztować po parę tysięcy
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz pracowałem w sklepie z markowa odzieżą przez około 2msc i niektórych klientów znałem już z wyglądu. Przychodzili w tych samych ciuchach z #!$%@? logiem i czekali, aż coś zostanie dane na promocję. Potrafili być prawie codziennie.
  • Odpowiedz