Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie witaminy brać na nadmierne wypadanie włosów? Albo co jeść? Przy samym myciu z 50 wypada, a potem jeszcze troche przy suszeniu. Ostatnio dużo ciągłego stresu i chyba nasiliło sie. Tylko skończyłem studia i już zaczęły sie sypać z głowy. Zakole idzie coraz wyżej. Jakie macie sposoby żeby nie wypadały?
#zdrowie #zakola #wlosy #dieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624a159bd6fcd8e3193a1704
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OdległaWybranka: Finasteryd + minoxidil, cynk, palma sabałowa. Ale finasteryd to podstawa. Bez tego nawet przeszczep nie ma sensu, bo szybciej będziesz musiał zrobić drugą sesję. Ja jestem po pierwszym i wolę nie wiedzieć, co bym miał bez leków.

Nie bój się skutków ubocznych. Mnie na dwa tygodnie przeszła ochota na s--s, ale 50% szans, że to z powodu strachu, że coś takiego może się stać, a nie faktycznie z powodu leku.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ehhh... wypadanie włosów to normalka, każdemu wypadają włosy podczas mycia i suszenia. Jak liczysz ile ci wypadło, to stresujesz się tym, a jak się stresujesz to wypada ich jeszcze więcej. Odpuść sobie, przestań liczyć, zwracać na to uwagę
  • Odpowiedz