Wpis z mikrobloga

Mam pytania do pracujących na Orlenie, jaka jest kolejność pytań jaka trzeba zadać klientowi? Jakieś ważne uwagi do innych rzeczy? Jak to z tymi benzynami jest? Co jest najtrudniejsze w pracy? Przeszedłem jako takie przeszkolenie na kasie ale to za mało. Nie czuję się pewnie, boję się że zrobię błąd i będę musiał płacić własnym hajsem, na dobrą sprawę to pierwsza robota (próbuje sił w różnych). #orlen #pracbaza #praca
  • 12
@Arstotzkaball: również bym się podpiął pod to pytanie bo jutro idę na pierwszy dzień próbny ale wykop to nie miejsce gdzie uzyskamy odpowiedź a jedyna grupka pracownicza na Facebooku wymaga kodów swojej stacji aby dołączyć więc nawet nie ma możliwości aby tam wbić i zapytać.
@Arstotzkaball: @jasieeks: powitanie klienta, który dystrybutor, punkty/aplikacja, zaproponowanie coś do jedzenia/picia, dziękuje, dowidzenia.
Najgorsze w tej pracy to klienci, uwierzie mi - ta praca nie jest trudna, ale trudni są ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jasieeks: pracuje na weekendy jako student, serio takiej chołoty, chamstwa i jednocześnie debilizmu nie widzę przez reszte tygodnia. Już pomijam pytania typu czy mamy nóz kancelrski, zaprawe murarską czy są hot dogi podczas gdy na rollerze nie ma ani jednego ale chamstwo klientów, którzy traktują Cie gorzej niż szmata do podłog, bo ON PŁACI NA ORLENIE TO WYMAGA. No i zależnie gdzie stacja, ja mam pełno nawalonych ludzi i ćpunów -