Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Chwilę się zbierałem na wpis, bo czekałem na zestaw, ale w końcu mam oba. Dzisiaj na obiad wjeżdżają: 76906 1979 Ferrari 512 M oraz 76908 Lamborghini Countach. Nie jestem jakimś wielkim zapaleńcem jeżeli chodzi o serię speed champions, co więcej, imho te wszystkie zestawy typu Aston Martin, Mercedes, Lotus, McLaren czy inny Kenigzeg są na jedno kopyto i nie warto tego kupować, ale jak zobaczyłem te dwa to mnie przekonały. Tak właśnie powinny wyglądać modele aut z LEGO - detale robione poszczególnymi elementami a nie: dobra inny zestaw naklejek i cyk pora na CSa. Oba zestawy bardzo przyjemne w składaniu i wizualnie prezentują się wręcz świetnie (imho) - jeżeli ktokolwiek się zastanawia nad nimi to szczerze polecam.
#lego #hobby #motoryzacja #bawilemsieklockamialeprzyszedlstaryispuscilwode
MajsterZeStoczni - Chwilę się zbierałem na wpis, bo czekałem na zestaw, ale w końcu m...

źródło: comment_1648991552d85yqNzuagFPJV8QKgmgIg.jpg

Pobierz
  • 23
@MajsterZeStoczni: Nie rozumiem mody na te modele LEGO (głównie) dla dorosłych, które po zbudowaniu słabo przypominają prawdziwe auta i domyślasz się po naklejkach. Ideałem dla mnie byłoby wierne modeliki ~1:24 nadające się do złożenia - czyli prawdziwy wygląd i przyjemność ze zbudowania.