Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: nie wiem jak inżynier budowy/kierownik robót może mieć szefa jak wyżej za bardzo nikogo nie ma, a z firmą widzi się na rozliczeniu kontraktu XD ale no nie każdy musi wiedzieć, dziewczyna śpi obok, bo jestem u teściow którzy przygarnęli te 4 dziewczyny, więc iks de. Jestem prostu człowiek z budowy i zwykle do zwierząt mówię jak do zwierząt a do ludzi jak do ludzi, nie lubię gdy ktoś musi
  • Odpowiedz
@Ogorek95: gdybym był Tobą to odpisalbym

małpka spojrzy tutaj małpka przeczyta


Albo

następnej wiadomości nawet nie planuje czytać bo nie mam o czym rozmawiać z kimś kto łapie się 1/10 wypowiedzi i atakuje bez kontekstu nie ustosunkowując się do reszty.


Ale po prostu napisze, przeczytaj jeszcze raz dokładnie mój ostatni post.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: na Ukrainie powiadasz jest model Ukrainka dom niebieski praca ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) geostrategu od siedmiu boleści jesteś też znawcą struktury zatrudnienia na Ukrainie? Informuje cie zatem że skończenie liceum nie upoważnia cie do bycia znawcą tak poważnych tematów. Zanim zaczniesz snuć swoje wywody na jakikolwiek temat liźnij choć trochę z danego
  • Odpowiedz
@Heavenhell: Ty chyba nie wiesz co mówisz, można sobie bekę cisnąć, ale przecież kobiety ze wschodu mają zupełnie inna mentalność i dużo wyższe wymagania. Tam nadal to facet ma zapewnić byt rodzinie.

@niezdiagnozowany

Owszem, ale to co innego niż wymagania z dupy i sojowe łatę podane na chomiku mokabe
  • Odpowiedz
@bombastick: to może ejakies badanie, czego Ukrainki oczekują od partnera a czego Półki, bo coś Ci się złe podlinkowalo żołnierzu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@konmad: no nie wiem czy tęsknią. Faceci w większości umieją już gotować albo korzystają z żarcia na mieście, uprać też sobie umieją, uprasować także, więc nie wiem skąd Twoje wnioski, że tęsknią za takim modelem. Szczególnie, że ich pensje nie wystarczają czasem
  • Odpowiedz