Wpis z mikrobloga

Hej, poszukuje gry z gatunku RTS. Przypomniało mi się dzisiaj o niej i od godziny nie mogę jej znaleźć w internecie.

Gra wojenna z czasów 1/2 wojny światowej, z wyglądu jak blitzkrieg różnica jest taka że zaczynało się mając kilku chłopów którzy zbierali zboże i zanosili do ratusza, można było budować bazę stawiać koszary rekrutować wojsko czołgi bombowce statki.
Cała minimapa była czarna dopóki się na nią nie wjechalo, nie było widać gdzie rozwija się przeciwnik i z której strony może uderzyć. Kojarzy mi się że może być z 2005/07 roku, jedyna nazwa jaka kojarzy mi się z grą to "kampania wrześniowa 1939".
Próbowałem ale nigdzie jej nie mogłem znaleźć mimo że jest identyczna z grafiki i pojazdów do blitzkriega. Zna ktoś albo wie jak ją znaleźć? Będę wdzięczny, sory za tagi na nocnej ale może jutro ktoś odpowie

#gry #steam #pracbaza #gra #rozrywka #pc #informatyka
  • 8
@vytah: system budowy wygląda prawie identycznie, tylko tam startowało się od zera i chłopi nosili worki na plecach, dzięki bo dałeś dobry punkt zaczepienia żeby jutro prześledzić wszystkie podobne gry do tej.
I tamta gra cała opierała się na dwóch wielkich wojnach, wiem że można było wybrać kampanie jak w belzbierg niemiecka ZSRR aliancii i chyba Francja