Wpis z mikrobloga

Ej, co teraz mamy pisać, są jakieś nowe wytyczne? Jeszcze kilka miesięcy temu czytałem, że plandemia będzie trwać do końca świata, wszyscy będziemy znakowani i czipowani. Teraz, jak już zaśmiercionkowali tylu ludzi i niby wirus odpuszcza, a rządy zaczęły wycofywać obostrzenia (nawet kagańca, tfu, nie trzeba nosić) to nie wiem co odpowiadać. Pomożecie?

Gdzieś tam na wykopie czytałem, że po prostu pfizerowi skończyły się pieniądze. Z kolei inni mówią, że to rząd przestał płacić. Cholerą, już głupieję od tego. Weźmy się, zdecydujmy - kto komu płaci?

A tak w ogóle, ma ktoś już te statystyki depopulacji? Ilu zakłujkowanych baranów pożegnało się z tym światem? Też przyda się w dyskusji. Wrzucajcie linki, najlepiej z banbye.

No i jeszcze mam pytanko: co odpisywać w sprawie amantadyny? No bo z jednej strony mówimy że covid to katarek i kaszelek, czasem, że w ogóle nie istnieje, a z drugiej wykopujemy newsy o tym, że amantadyna to jedyny sposób na #koronawirus.

Weźmy to wszystko spiszmy i ustalmy jeden front, co?

#neuropa #heheszki #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazkonfederacji
  • 22
Ej, co teraz mamy pisać, są jakieś nowe wytyczne? Jeszcze kilka miesięcy temu czytałem, że plandemia będzie trwać do końca świata, wszyscy będziemy znakowani i czipowani. Teraz, jak już zaśmiercionkowali tylu ludzi i niby wirus odpuszcza, a rządy zaczęły wycofywać obostrzenia (nawet kagańca, tfu, nie trzeba nosić) to nie wiem co odpowiadać. Pomożecie?


@jankes83: w sumie nic nie musisz pisać xd i tak szury covidowe czekają na kolejną działeczke od Pana
źródło: comment_1648935733l42ND1Vmf6b8pSKQ5OzPPa.jpg
@jankes83: Naukowcy, instytucje i media takie informacje przekazywały.

Politycy na ich podstawie ograniczali prawa obywatelskie.

Każdy kto poddawał je w wątpliwość był nazywany szurem.

Czy doczekamy się rozliczenia naukowców, instytucji i mediów z ich kłamstw i działań na szkodę ludzi?
@qris:

Naukowcy, instytucje i media takie informacje przekazywały.

Jacy naukowcy? Jesteś w stanie wymienić kilka nazwisk?

Politycy na ich podstawie ograniczali prawa obywatelskie.

Takie konsekwencje ma pademia

Czy doczekamy się rozliczenia naukowców, instytucji i mediów z ich kłamstw i działań na szkodę ludzi?

Rozliczenia z czego? Jakie zarzuty chciałbyś postawić? Konkrety proszę
jakiegoś opracowania naukowego wyciągnąłeś

Jacy naukowcy? Jesteś w stanie wymienić kilka nazwisk?


@jankes83: Powiedziała mi pani profesor Rochelle Walensky. Wtórował jej doktor Paweł Grzesiowski.

Rochelle Paula Walensky (née Bersoff; born April 5, 1969) is an American physician-scientist who is the director of the Centers for Disease Control and Prevention and the administrator of the Agency for Toxic Substances and Disease Registry. Prior to her appointment at the CDC, she was the