Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 51
117 601 + 40 = 117 641

Ostatnio ciągle coś - jak nie chory, albo wyjazdowy, to siedzący w robo do 19 (odzwyczaiłem się od sztywnych godzin pracy).

Dziś już nie miałem wymówki, ale że wiało jak #!$%@? (8m/s) to wymyśliłem taką trasę żeby ten wiatr miał szansę jak najbardziej pomóc i jak najmniej przeszkodzić - pojechałem więc skubnąć kwadratów nad Wisłą po drodze z Bydgoszczy do Torunia.

W jedną stronę wygodnym poboczem krajówki z wiatrem który nie przeszkadzał, powrót (i kwadraty zarazem) wałem Wisły, gdzie przy prędkościach rzędu 13-15kmh nawet nie czułem że piździło aż tak jak piździło. Sam wał jak to wał, ani fajny, ani niefajny, czasem trochę za dużo piasku, czasem za dużo trawy, po lewej ręce wciąż nowe bajoro za bajorem w starorzeczu Wisły, po prawej ręce pole za polem z fikuśnymi wzorkami.

Gorszy był za to szuter dojazdowy, gdzie #!$%@?łem się na piachu (na przemian była twarda skorupa i piach i nie zauważyłem, a jechałem za szybko). Pierwsza wyjebka w SPD, ale w trampkach też bym wywinął. Straty to obite kolano, łyda (do końca wycieczki czułem w niej jakby skurcz), urwany paznokieć (ała) i skrzywiona klamka bardziej niż była.

Na koniec podjechałem z inspekcją pod nowo odrestaurowaną, ale jeszcze nieużywaną przeprawę promową (picrel). Nie wiem kto tym będzie pływał i na co to komu, ale wygląda fajnie :) może kiedyś z rowerem popłynę żeby zrobić pętlę jakiej nie da się wykręcić inaczej :)

-------------------------------

#kwadraty

Nie spieszę się, ale jeszcze kilkanaście kwadratów by pociągnąć klaster z Fordonu do Torunia i mieć punkt wyjścia na powiększanie maks kwadratu na północny wschód.

Max square: 14x14 (-)
Max cluster: 456 (+8)
Total tiles: 1642 (+4)

#rowerowyrownik #ruszbydgoszcz #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 117 601 + 40 = 117 641

Ostatnio ciągle coś - jak nie chory, albo wyjazd...

źródło: comment_1648926608RclRvArpzl94zp1fXIUUpD.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@cult_of_luna ja już od roku czekam na ten prom! Podobno jakieś problemy z formalnościami dotyczącymi jednostki są. Mam nadzieję, że się w końcu uporają, bo mam trasę z Poznania do Unisławia i ta przeprawa ratuje mnie przed wjeżdżaniem do Bydgoszczy i przebijaniem się na Fordon na most...
  • Odpowiedz
@inyourface: eee nie ma co dramatyzować, masz jakieś 15km dalej, a przelot przez Fordon nie jest szczególnie uciążliwy, gorzej może z tym mostem, a właściwie wjazdem na niego. Jak będziesz planował tę wycieczkę to daj znać, pokieruję Cię albo przynajmniej ostrzegę, jakimi trasami byś nie jechał :)

PS. Unisław bo Pan Paweł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz