Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spierdon i prawiczek here. Na codzien pracuje zdalnie w jednej firmie i nikomu nie rzucam się w oczy. Lecz ostatnio zachciało mi się integracji z resztą zespołu i postanowiłem wyjść z nimi na typowe normickie wyjście do pubu. Już na samym posiedzeniu było źle bo karynki wyczuły moje #!$%@? i zaczęły się ze mnie podsmiechiwac. Jakoś to przeżyłem, nawet coś z nimi gadając. Jednak na koniec jak już jedna wychodziła postanowiła się ze mną przytulić na pożegnanie. W tym momencie zadziałał mój prawicki odruch i po takim kontakcie z kobietą, stanął mi. Karynka była już podpita więc ten przytulas trwał dość długo. Niestety prawdopodobnie to poczuła, bo nagle się speszyła i po jej minie było widać że to wyczuła.

Boje się teraz że ona serio to poczuła i opowiedziała to swoim psiapsia, przez co będą miały ze mnie bekę już całkiem, w dodatku uznają mnie za jakiegoś zboka. Bardzo żałuję teraz tego wyjścia, które miała podbudować moja pewność siebie, a wyszło dokładnie na odwrót. Eh a mogłem sobie tego wieczoru jeść chipsy i grac na kompie nie wadząc nikomu.

#przegryw #zalesie #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624867aa2c701f9d81c338a6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5