Wpis z mikrobloga

Mirki z #motoryzacja mam jedno pytanie odnośnie Keylessa.

Po czym poznać czy jest zamontowany w #auto?

Auto to BMW F11 z 2011 touring. Bagażnik normalnie się otwiera i zamyka jak auto jest zamknięte ale drzwi już się nie otwierają.

#bmw #samochody
  • 14
@FenixxPl: Dziwna sprawa bo tez mi się wydawało ze ma. A czy to może być w jakiś sposób zablokowane? Bo nie działa mi to otwieranie drzwi a bagażnik normalnie się otwiera jak auto jest zamknięte.
@Gulas: ale w jakim sensie ci to nie dziala? masz kluczyk w kieszeni i normalnie ciagniesz za klamke, wtedy powinno sie normlanie otworzyc, ewentualnie musisz posmyrać kciukiem po tych kreseczkach bo tam moze byc czujnik.
@Gulas: to masz kilka: w idrive ktos wylaczyl otwieranie auta poprze keyless, #!$%@? transponder z tylu pod zderzakiem, kluczyk sie rozjechal z kodowaniem (to akurat chyba nie bardzo bo auto odpala z niego?), klamka sie #!$%@?. patrzyles czy otwiera od strony pasazera? a jak bagaznik otwierasz z kluczkiem w kieszeni gdy auto jest zamkniete?
@bruhh: Auto odpala bez problem, z tymi drzwiami pasażera to jeszcze sprawdzę. Co do bagażnika to tak, otwiera się bez problemu jak auto jest zamknięte. Dodatkowo jak bagażnik się zamyka to jeszcze dodatkowo mrugają kierunkowskazy.