Wpis z mikrobloga

@Isra: Aerotwin tani i dobry jednak z uwagą na stare auta mające luzy w mechanizmie wycieraczek, a w efekcie mające nierównomierną siłę docisku oraz brak stałego kąta między wycieraczką a szybą (aerotwiny w takich gruzach pracować poprawnie nie będą)
  • Odpowiedz
@Isra: 11 letni gruz (nawiasem wiek nie ma związku ze stanem i zużyciem mechanizmu wycieraczek) Jeżeli ma #!$%@? mechanizm lub wykrecony ktorys palak to tak - poprostu szukaj wśród wycieraczek o klasycznej budowie
  • Odpowiedz
@Isra: Jak chcesz bezproblemowe to kup w ASO - polecam mocno jakość bezkonkurencyjna. Do drugiego starego auta kupuje z ALCA po 10zl za sztukę i są tez mega spoko, a dzięki temu ze to taniocha to można zmieniać często
  • Odpowiedz
@Isra: valeo z najwyższej serii

Na boshu (i wycieraczkach i aku) już się przejechałem

Jak chcesz bezproblemowe to kup w ASO - polecam mocno jakość bezkonkurencyjna


@AlezWieje: Silencio to 100-150zł komplet, musiałbyś takie porównać do asowskich bo asowskie też robi podwykonawca (najpewniej właśnie bosh lub valeo)
  • Odpowiedz
@Atreyu: Mówiąc szczerze nie mam pojęcia kto je robi, ale kosztują często właśnie tyle co aerotwin a nigdy w życiu mi się nie zdarzyło żeby piszczały albo przeskakiwały co przy boschu już nie było takie oczywiste
  • Odpowiedz
@Isra: od przeszło pół roku denso hybrid mam założone i do dziś działają bez żadnego zarzutu, bosche szybko zaczęły odwalać dziwne akcje i nie zbierać powyżej pewnych prędkości, kilka lat temu oximo też próbowałem i wypadały bardzo fajnie, nie wiem jak teraz
  • Odpowiedz
Wycieraczki z Boscha to totalny badziew


@Isra: nawet jeśli działają chwilę, to umierają okrutnie szybko. A przy wyższych prędkościach odrywają się od szyby,
  • Odpowiedz