Wpis z mikrobloga

Drugi telefon, znowu z pracy - przy sprzedawaniu w sklepie ( odzieżowym). Zapytałem się uczciwie babki z hru, Czy według pani w pewnych zawodach panuje dyskryminacja mężczyzn? Nie, nie, absolutnie nie.
Śmiać mi się chciało jak się tłumaczyła, does not matter
nie, wcale płodna Julka za lada nie nakręca zysków przez rzesze spermiarzy, nie napędza xd
#przegryw #pracbaza
Mescuda - Drugi telefon, znowu z pracy - przy sprzedawaniu w sklepie ( odzieżowym). Z...

źródło: comment_1648900922OhWHMRr93bX76HHqmjBLXL.jpg

Pobierz
  • 8
@cebularz_szkorbutnikowy serio nie chce mi się szukać ale tak z brzegu pamięci, jest trik psychologiczny przy sprzedaży, załóżmy jest sprzedawczyni bardzo płodna młoda Julia tak? i ona olewa mężczyzne który chce coś kupić, a on psychologicznie ma pragnienie jej okazania że jest kasiasty ( czyli. bogaty, zaradny, przedsiębiorczy, na wysokim poziomie) i jest duża szansa że weżmie droższe ubranie
@Matfju: Ponieważ kobiety bardziej mają ogarnięte kompetencje miękkie polegające na dobrym kontakcie z klientem i miłej obsłudze.

Jak jedyne opcje jakie dla siebie widzisz to magazyn albo produkcja, to trzeba było się lepiej kształcić a nie teraz narzekać.