Wpis z mikrobloga

@Bruteno1: Serio? Czyli mundial rozpoczyna się praktycznie TYDZIEŃ po wstrzymaniu rozgrywek ligowych? () Myślałem, że chociaż te 2 tygodnie będą, na jakiś mini obóz i chociaż z jeden mecz towarzyski. Kolejny wielki absurd. To już trzeba byłoby tydzień wcześniej rozpocząć ligi albo tydzień dłużej je grać i zrobić dłuższą przerwę. Że też piłkarski świat się na to zgodził...

Zresztą to i tak jest kwestia tylko TRZECH dni,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanKrzywosad: Z jednej strony masz rację, z drugiej tym razem taki obóz częściowo nie będzie potrzebny. Wszyscy będą w formie fizycznej, bo będą w środku poważnego grania w ligach i pucharach, a nie że część przyjedzie z wakacji, a części się nie będzie chciało w ogóle.
@idol89: jak dla mnie to Katar nie musi w ogóle rozgrywać swoich meczów, #!$%@? mnie oni obchodzą i czego chcą/nie chcą, ja chciałem tylko normalny mundial. Zresztą w drugiej kolejce grają w piątek, więc to raczej nie ten powód
fakt, budować formy nie trzeba (chociaż nie każdy piłkarz regularnie gra klubie), ale aspekty taktyczne, zgranie, ćwiczenia schematów itp. itd. to był też zawsze istotny element przygotowań przed samym turniejem, teraz wszystko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanKrzywosad: Rozumiem Twoje podejście, nie jest odosobnione.
Ja się nastawiam że może wyjdzie fajny turniej, efektowny piłkarsko przez to że gracze będą w środku sezonu. Jest też we mnie jakaś ciekawość klimatu mundialu podczas zimnego deszczowego wieczoru w Radomiu. ¯\_(ツ)_/¯

A co z tego wyjdzie, okaże się.
@idol89: Jestem nieufny wobec wszelkich zmian i nowinek, które burzą wieloletnią tradycję, a podyktowane są wyłączenie cynizmem i chciwością fify, dlatego na samą myśl o mundialu podczas zimnego deszczowego wieczoru nóż w kieszeni mi się otwiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak jak mówisz, zobaczymy co z tego wyjdzie. Spodziewam się najgorszego, więc mogę tylko pozytywnie się zaskoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio? Czyli mundial rozpoczyna się praktycznie TYDZIEŃ po wstrzymaniu rozgrywek ligowych? ()


@JanKrzywosad: no niestety serio. Nie wiem jak to FIFA ustalała, że jest tak mała przerwa między końcem sezonu, a początkiem turnieju. ALE jeśli cokolwiek osiągniemy (wyjście z grupy chociaż) to ewentualnie wybaczę tą chorą politykę Fify ( ͡° ͜ʖ ͡°)