Wpis z mikrobloga

@toratora12: na początku się dorobił na pandemii, zalewając polski rynek trefnymi maseczkami z chin. jakieś resztki pewnie jeszcze mu zostały ale nic nie jest wieczne więc próbuje kręcić góvno aferki na yt, trochę też nagania frajerów do inwestowania w kambo z czego dostaje jakieś tam ochłapy. no i oczywiście zbiórka pl, bo wiadomo trzeba być zaradnym i trwonić czyjeś pieniądze nie swoje
  • Odpowiedz
@wataf666: No chyba żartujesz panie wata, że łykasz bajkę o jego wielkim imporcie maseczek do kraju. Udało mu się wysłać pewnie z pięć kartonów zanim go nie wyrzucili to będzie maks
  • Odpowiedz
@Kroledyp: za 5 kartonów tamtejsza skarbówka by na niego nie splunęła. musiał być jakiś większy wałek, inaczej by wrócił do chin. z resztą nie wierzę w nic co lucjan gada.
  • Odpowiedz
@wataf666: No cóż łysy jest tak dobry w biznesy, że pewnie się wyłożył właśnie na tych pięciu kartonach, prędzej uwierzę w to że chciał oszukać na 3,99$ i go #!$%@? niż w to, że ma grosz do dziś
  • Odpowiedz
Wy się śmiejecie z łysego a nasz kambodzanski golum i tak importuje sikory z chin i pompowane ciężary , nie doceniacie jego potencjału !
  • Odpowiedz
@toratora12: ja akurat mam dysonans poznawczy czy oni "zyja"? Bo dla mnie osobiscie to raczej wegetacja z dnia na dzien. Oczywiscie kazdy odbiera to inaczej i bardzo subiektywnie ale zycie takie bez celu, perspektyw, bez jakiejs pewnosci co dalej kiedy kasa z oszczednosci sie skonczy i czy widzowie wplaca kase na Patronite zeby bylo co za tydzien do gara wlozyc. Slabe to.
  • Odpowiedz