Wpis z mikrobloga

Cześć. Opiszę pewną historię. 8 miesięcy temu do mojej pracy przyjęła się taka dziewczyna. W skrócie. Zainicjowała znajomość i też zakończyła ją w nie ładny sposób. Twierdząc, że to był błąd. Przez ten czas widywaliśmy sie jedynie na korytarzu w szatni na schodach, zwykle cześć nic więcej. Oczywiście mnie to zabolało. Ale nie latałem za nią i nie prosilem o szanse. Wiem ze ona tydzień później po tym jak zakończyła znajomość. Zaczęła się juz wtedy spotykać z kims innym. Widzialem na relacji na insta na sylwestra itp.
Sprawa ma się tak. Bylem sobie ostatnio na siłowni. Jestem na bieżni. A tu wchodzi ona. Idzie, idzie. W pewnym momencie mnie zauważyła. Uśmiechnęła się pod nosem i opuściła wzrok. Niezbyt pewnie wtedy postawiła wtedy kolejny krok zatrzymując się na pół sekundy i poszła na rowerki. Ja robiłem cardio. Po czym kilkanaście minut później. Na siłowni jest około 12 bieżni. Poszła Zaledwie 3 bieżnie obok. W pewnym momencie ludzie poszli. I byliśmy razem sami. Popatrzyłem na nią i ciągle się gapiła w telefon robiąc cardio i uśmiechając sie pod nosem. Następnego dnia również ją tam spotkałem. Dodam, że ona wiedziała ze jestem bardzo aktywny i wiedziała ze chodzę na tą siłownię.
Jak myślicie. Czy to zwykły zbieg okoliczności. Czy po prostu celowo to zrobiła? Bo może jej coś w życiu nie wyszło.? I co ciekawe. Nie pojawiała mi się na messenger. Bardzo sporadycznie. Nawet na siłowni widzialem że grzebie w telefonie. A aktywna na fb nie była. Dopiero dwa dni po tym wydarzeniu. Swieci mi sie na zielono i jest cały czas aktywna. Po prostu włączyła aktywność po prawie 5 miesiącach czy tam 4.
No i dzisiaj o 6 rano ten chlopak po nią przyjechał do roboty. Mimo ze ma swoje auto. Jest to jedyny dzien w pracy kiedy sie" widzimy"

#chad #blackpill #tinder #wzrost #przegryw #depresja #redpill
  • 29
@Czikolachowski Że przyszła na siłownię dla Ciebie, że jeśli zajęła bieżnię trzecią od Ciebie to coś znaczy, analizujesz jej aktywność w sieci i na FB. A to tylko dlatego, że jakoś czas temu (z tego co piszesz to już dość dawno nawet) mieliście nieudane podejście. Zmartwię Cię, ale nie jesteś pępkiem świata i prawdopodobieństwo że to wszystko jest jakoś powiązane z Twoją osobą jest bliskie zeru xD
@Czikolachowski: Ufaj swojej intuicji bo w relacjach z kobietami moim zdaniem logika często zawodzi. Jak ci mówi, że wchodzi w twoją orbitę to pewnie wchodzi. Tylko co chcesz z tym zrobić? Ona cię zlała, nie szanowała cię i najwyraźniej nie szanuje swojego chłopaka bo coś #!$%@? za jego plecami.
@Czikolachowski: Powiedzmy, że masz rację, że ona wie, że jesteś aktywny i specjalnie przychodzi na siłownie i kręci się koło ciebie, robi to żebyś do niej zagadał, ale ja bym tego nie robił.

Ba powiem ci więcej bo miałem podobne sytuacje jak zaczniesz ją dłużej olewać to zrobi się na ciebie zła i przestanie się pojawiać i dobrze bo #!$%@?ć takie suki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czikolachowski: chyba lekka odklejka, nie ma co se wymyślać, lepiej się nie zastanawiać a co to znaczy, a tamto to pewnie znak, że chce być razem. tak samo ta gadka, że brak atencji spali jej styki. A skąd Ty wiesz czy ona chce tej atencji, lepiej sobie dobierz wariant z tym, że jednak ma Cie w dupie i będzie Ci się lżej żyło. A jak coś ma być i zechce żeby