Wpis z mikrobloga

#programowanie #teams
Może mnie ktoś oświecić bo mnie cholera bierze.. mam odpaloną apkę desktopową MS Teams i jak ktoś do mnie dzwoni to i tak wyświetla mi tylko połączenie na telefonie - nie mogę odebrać z poziomu kompa, chyba, że wejdę w czat z osobą która dzwoni i dam "join", co jest #!$%@? rozwiązaniem szczególnie jak na callu jest więcej osób.
  • 4
@Dominias wiem że Teams potrafi mieć takie dziwne odpaly, ale jestem przekonany że jednak u mnie działa to prawidłowo (na obu urządzeniach mogę odebrać). Nie dam jednak głowy czy zawsze czy tylko czasami.
@Dominias: w telefonie w ustawieniach powiadomień teamsa jest opcja zablokowania powiadomień w przypadku aktywności na pulpicie (na tel Ci przychodzą tylko wtedy jak jesteś kilka minut nieaktywny na kompie). Może wtedy będzie łapało tylko na kompie?
@Dominias: teams jest upośledzony w kwestii użycia jednocześnie na telefonie i komputerze. ja mam tak, że regularnie mi dzwoni dalej na tel choć już odebrałem na PC. staram się nie włączać na telefonie.

Zadziwia mnie, że Teams i VS Code oba są zrobione na electron na desktop, ale VSCode śmiga jak złoto, a Teams płynie jak gówno.