Wpis z mikrobloga

@Matt3rs: żeby na dziedzińcu byli ludzie musisz zacząć Quest NiebieskiejWróżki, pogadać z CzłowiekiemPsem na dnie studni (w PodziemnymŚwiecie) a na końcu wybrać się do CzarodziejkiKamieni, która powie Ci, że trzeba ubić Generała Radahna
-wtedy zacznie się Festiwal ( ͡º ͜ʖ͡º)
@3mortis: jestem przed fire gigantem i patrze ze zamek wizardow z caelid mam dalej zamkniety, co przegapilem? xd ogolnie questy sa tam tak namotane i rozrzucone po calej mapie ze #!$%@? te questlajny xd

tak na oko po pokonaniu fire giganta ile jest godzin gry jeszcze, bardziej w stylu 3-4h czy 10-15? mam ~100lvl i juz nie chce mi sie latac po tej mapie i eksplorowac dalej
zamek wizardow z caelid mam dalej zamkniety


@hekktik: chodzi o ten w centrum lokacji a nie z radahnem? z nim nie ma zadnego questa, koles w chacie przed brama mowi ze trzeba zapalic ogien na wiezach

Po fire gigancie jest dosyc krótko, ile w h to ciezko powiedziec bo to seria bosow koncowych itp :P

ALE na pewno warto przed zakonczeniem gry zwiedzic kanaly, dojsc do drzwi z trzeba palcami, odblokowac
@3mortis: a gdzies tam przy zamku te ognie sie odpala?

- jakie kanaly? z dung eater questa w stolicy?
ogolnie jesli chodzi o drzwi z 3 palcami i cala reszta to nawet nie wiem o czym piszesz xd

jak seria bossow to pyknalbym to szybko pewnie bo raczej ide przez nich juz z biegu. po fire gigancie nie ma dostepu do tych pozostalych rzeczy ktore wymieniles? jak cos to wal wprost
a gdzies tam przy zamku te ognie sie odpala?


@hekktik: jesli mowisz o miescie selia w caelidzie to tam w ruinach jest chyba 3 wieze ktore trzeba zapalic lazac po dachach zeby otworzyc bariery ze znajdzkami i finalna bosem. Jak mowisz o zamku z radahnem to po radahnie jak sie pogada z npc w kosciele to po przeladowaniu zamek wraca do "normalnego" stanu z przeciwnikami, bosami itp

jakie kanaly? z dung
@3mortis: najgorzej ze przebieglem te kanaly 2x i nie widze drzwi xd troche mnie meczy bo juz chcialbym to skonczyc i miec cale elden z glowy, a z 2 strony obadalbym to o czym piszesz tylko jak to zajmie mi z 10-15h to sie odechciewa calkiem xd
@hekktik:
Kanaly to troche syf zanim sie odkryje wszystkie skroty, polaczenia itp do mohga chyba sie idzie jak znajdziesz taka ogromna okragla studnie w dol, ogolnie tam jest masa skrotow i przejsc ktore ostatecznie koncza sie spowrotem przy ognisku ale otwieraja jakas krate, drzwi itp bardzo fajna taka typowa "darksoulsowa" lokacja

w skrocie progress gry zeby nie pominac niczego fajnego widzial bym jako znalezienie polowy medalionu jak sie jest w liurnii
@3mortis: dzieki za rozpiske, w wiosce bylem (chyba ze cos jeszce tam ukryte bylo) ale reszty ofc nie kojarze, chociaz mozliwe ze z haligrtree jakis item mam. ogolnie jestem przed fire gigantem, zrobilem z grubsza all podziemia z tym bossem kosmicznym ala bloodborne i odwrocona wieze po itemach z ranni, dalej to juz musial bym z guide jakims patrzec co trzeba tam robic i gdzie dokladnie sa przejscia bo pare dni
@hekktik: medalion w wiosce jest skitrany bo trzeba stuknac w wazon w ktorym sie ukrywa npc na gorce za takim #!$%@? piromanta

A ten w szczytach gorskich jest za bosem w forcie na polnocy wiec jak go ogarnales to pewnie masz
Z nimi w windzie rold bedzie opcja "pokaz tajny medalion" czy jakos tak zamiast normalnego pokaz medalion. To jedyne polowki medalionu do windy rold jakie mozesz miec w eq, ten