Wpis z mikrobloga

Ale mi dziś ciśnienie skoczyło to ja nawet nie - ale od początku:
Zassało mnie przez nostalgię na jakiegoś starego klasycznego nfs-ka - coś tam myślałem o MW (Ofc tym z 2005) ale stwierdziłem w sumie że lepiej wybrać coś "nowszego" - no bo na bank będą spatchowane pod rodziałkę 2k i w ogóle super hubert.

Lata temu kupiłem sobie "The Run" - którego mimo hejtu i wieku (2011) dobrze zawsze wspominałem (Ostatnia sesja back in 2014) - był piątek po robocie, styrany podpinam pada i otwieram maczugi z ropuchy które sobie kupiłem - moja twarz wyglądała tak()

Menu się ładuje - odpala się muzyczka - no fajno - ale gra mieli na opening screenie z wiadomością "Connecting to EA servers"
Minuty mijają a poziom w--------a gwałtownie wzrasta - myślę dobra, zagram jutro nawet lepiej bo nie będę styrany.

Odpalam na drugi dzień - to samo.
NO CO JEST - szybki wpis w google i pyk - w skrócie "sorry w---------y wtyczkę na serwerach w 2021, xoxo EA"

Najlepsze że klucze nadal można kupić - nawet nie wiem czy w EA storze - ale to jest przecież kpina - to nie da się spatchować do samego singla? Jakby o co chodzi, to muszę teraz piracić to g---o z chomikuj w 18 partach żeby sobie zagrać?

Wyszło lepiej bo okazało się że jakieś flufki nadal modują klasycznego MW i przy odrobinie pracy można sobie bardzo fajnie pykać w 2k - wrażenia nawet lepsze czasem, zapraszam i polecam Piotr Fronczewski.

Also, nie rozumiem dlaczego nie mogą zrobić remastera tak jak zrobili z Mafią Definitive Editon - pokazali że serio sie da jak się chce - ale przecież to EA więc nie ma na co liczyć xD

#retrogaming #gry #needforspeed
Skatedog - Ale mi dziś ciśnienie skoczyło to ja nawet nie - ale od początku:
Zassało...

źródło: comment_1648780290zJyfb6ZPWTBXE1IeDF6LId.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@angor86: Lol, nie kupilem ta gre back in 2011 w pudelku za wlasne pieniadze - obwinam EA tylko za ich zydostwo bo jakby chcieli to bez problemu by to mogli ogarnac bez online na singla - no ale prosciej w-----c wtyczke.
Ja juz wyroslem z piracenia gier, tak wiec nie chce mi sie bawic w 10 stron fixow, crakow czy blokowanie firewalla zeby sobie zagrac normalnie.
  • Odpowiedz
@Skatedog: i rozumiem, i nie rozumiem jednocześnie. Rozumiem, bo sam unikam, które nie działają bez sieci właśnie z tego powodu.

Natomiast nie rozumiem, bo kupiłeś grę od EA, a w tamtych czasach EA było już tym złym od pewnego czasu - więc to trochę tak, jakbyś poprosił żula spod sklepu żeby przechował ci w----y za 400 zł w nadziei, że nie wychla. Oczywiście, że wychla jak tylko się obrócisz.

Zgadzam
  • Odpowiedz