Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was pracuje jako Specjalista ds. Marketingu? Czym ktoś taki sie zajmuje jeżeli nie jest podwykonawcą jakiegoś BMW, Maspexa albo CocaColi bo tak szczerze wydaje mi się to typowa gówno robota dla ludzi którzy nic nie potrafią i znaleźli jakąś działkę z pogranicza psychologii i socjologii i udają, że coś wiedzą.
Bez urazy ale marketing to takie robienie w #!$%@? innych ludzi tym samym nie biorę takich ludzi poważnie.
Co wy robicie w pracy? Ale po polsku, tak od ósmej, godzina po godzinie.

Jak można być specjalistą robienia spamów skrzynek mailowych, internetowych banerów zasłaniających ekran albo roznosicieli ulotek.

Nie chcę was dyskredytować, ale naprawdę ciekawi mnie co ktoś taki robi

#pytanie #pracbaza #korposwiat
  • 6
@gniX79:

wymyślanie wpisów na social media, prowadzenie profili, przygotowywanie specyfikacji banerów reklamowych,


sporo szkoleń wewnętrznych, prezentacji o firmie żeby być na bieżąco,


W zasadzie każda z tych rzeczy powoduje u mnie odruch i jest nienawidzona przez ludzi i pracowników reklamowanej firmy
@gracilis: z fajnychvrzczy tu o mnie w firmie marketingowcy ogarniają stoiska jak firma jedzie na targi czy gdzieś indziej czyli stanowisko, wymyślają jakieś atrakcje i konkursy no i potem razem z kimś ze sprzedaży siedzą na takich targach.