Wpis z mikrobloga

Skąd to pytanie do Karoliny o to, że Kasper planuje wybrać na rajskim inną dziewczynę? Była jakaś rozmowa o tym na lajwie? Bo skoro takie pytanie padło, to albo to prawda, albo żmijka i Jay znowu sieją zamęt... Ciekawa jestem czy pytanie nie mialo odwrócić uwagę Karoliny od dramy z Kaudią i spowodować, że na wyroczni zada ipytanie o Kaspra. Żmija pewnie kłamała odnośnie braku zaufania Klaudii, więc może teraz próbuje wprowadzić kolejny element chaosu żeby nie wydało się, że łgała w żywe oczy?
#hotelparadise
  • 12
@Tarka99: bo tak powiedział, że jeśli wejdzie nowa laska to jest otwarty na nowe znajomosci, powiedział też o tym Karolinie ,że się zobaczy i nic jej nie obiecuje,bo w sumie myślał że jest inna
@mi_chelle: pytanie czy Karolina zrozumiała, że to tylko próba odwrócenia jej uwagi? Bo reakcja Klaudii również dobitnie pokazała, że nie powiedziała nic o braku zaufania do Karolii, a ta jednak nabrała do niej dystansu. Mimo wszystko po akcjach Kapsla powinien być on znacznie mniej godny zaufania w oczach Karoli niż Klaudia, dlatego zastanawiam się czy przypadkiem nie dała się nabrać na manipulację Elizy.
@Amikamamy: ale otwarty na nowe znajomości to co innego niż to co padło na pandorze. W pytaniu było o mydleniu Karolinie oczu i że Kapsel nie planuje wybrać ją na najbliższym rajskim.
@Tarka99: no mam nadzieje, że się nie nabrała. Niestety to od Kapsla teraz zależy jej pobyt w hotelu i wyjaśnienie tego może być dla niej ważniejsze niż drama Eliza kontra Klaudia.
Swoją drogą mogłaby spytać Klaudię i Kubę czy Eliza ją wytypowała dzień wcześniej
@Amikamamy: ale mi chodzi o dzisiejszą pandorę, w którym padło pytanie o mydlenie oczu Karoli i że nie zostanie wybrana na rajskim przez Kapsla. Sytuacja za pewne nie miała miejsca, bo niby kogo miałby wybrać Kaspel po tym jak spalił sobie most u Wiki, ale Karola mogła łyknąć haczyk i nabrać wątpliwości.

@mi_chelle Klaudii mogłaby nie uwierzyć, ale właśnie dziwie się, że chociaż nie próbowała zweryfikować jak głosowała Eliza ani z
@Tarka99: @mi_chelle: @Amikamamy: Debil który zadawał pytanie źle napisał. Tej osobie pewnie chodziło o ostatnie rajskie, że Kasper nie planował wcale podejść do Karoliny. Były nawet ploty że podejdzie do Klaudii przez co Sevag się przestraszył i się jej spytał, ale blokada Michała zmieniła wszystko. Przez to, że pytanie było źle napisane Kasper zrozumiał że chodzi o najbliższe a przecież na najbliższym podchodzą laski wiięc nie miałoby to sensu.
@Adu_Jean: w takim razie pytanie totalnie bez sensu, bo Karola zdawała sobie sprawę z tego, że Kasper nie planował do niej podchodzić. Rozmawiała też z Klaudią przed rajskim o tym że w razie co Klaudia go wybroni kosztem Suwaka. Eh, a człowiek myślał że może szykuje się kolejna drama ( ͡° ʖ̯ ͡°)