Wpis z mikrobloga

builda pod siłę i colossal weapon


@Raster96: IMO nie bardzo, w praktyce będziesz biegać za bossem więcej, niż walczyć, niemal każdy boss to akrobata z całym repertuarem fikołków w powietrzu, latają po całej planszy często, do tego np. jeden z głównych bossów wymaga, żeby najpierw poczęstować 3 razy miniona czymkolwiek, żeby móc zrobić jakiś dmg, inny lata po pustyni na koniu cły czas wychodząc poza zasięg, a jeszcze inny jest do
@Raster96: Nie no, spokojnie każdego bossa zrobisz. Plusy wielkich broni to szybkie nabijanie staggera. Pamiętaj o ataku z wyskoku, uzbrój się w talizmany które go zbuffują +
Melee dmg i będzie szło całkiem prosto
jaki build polecasz i broń?


@Raster96: najlepiej hybrydowy build, obojętnie czy str czy dex broń, co tam wolisz, bo jest jej do wyboru do koloru, najlepiej jakby miała przynajmniej jeden pasywny dmg typu bleed i jeszcze podłożyć pod to jakieś prochy na dodatek, np. freeze... a na boku jakieś spelle, czy to czary czy inkanatacje, ale ofensywne, żeby móc walczyć na dystans, albo trafić latający cel, też jest w czym wybierać,
mówiąc o greatswordzie masz na myśli


@Raster96: szczerze mówiąc mam na myśli wszystko co wymaga wysokiego str i trzymania oburącz, jak chcesz grać takim tankiem na siłę to docelowo weź dwie takie bronie i graj power stance, podbij poise na maksa jakimiś talizamanami czy zbroją, minus jest taki, że szybko nie zrobisz takiego builda bez odpowiednich broniek/itemów, ale plus jest taki, że pograsz większośc gry czymś dużym pod str, więc tak
@Raster96: ja klasycznie grałem greatswordem Gutsa z berserka bo kocham ten #!$%@? wielki kawał żelaza i wyjebka że są lepsze bronie, power stancy sransy, meta na kotleta i tabelki, jestem po Radhanie i póki co nigdze problemów nie miałem, chociaż radhan był #!$%@? przed nerfem więc robiłem respeca pod patent z trującą mocą smoka. Graj tym co lubisz, #!$%@? excela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
build pod faitha z kosą


@Raster96: to elegancko, załatw sobie jeszcze piorun do ciskania z drugiej ręki i będziesz mógł powalczyć też na dystans... we wschodniej Liurnii jest "chata artysty", na południe od niej szlaja się rycerz, on dropi inkantacje z piorunami
Błyskawice może później zrobię


@Raster96: moim zdaniem błyskawica najlepsza, szybka, mocna, dobra na dystans, ogarnij sobie za wczasu, bo może się przydać ( ͡° ͜ʖ ͡°)