Wpis z mikrobloga

wywal te lewaczki/feministki i wstaw tam konserwy, mem będzie chociaż trochę prawdziwy xD


@Gwendeith: Maja jest chyba jedyną osobą związaną z feminizmem która ma takie niepopularne opinie. Większość kobiet się z nią nie zgadza w sprawach dotyczących praw mężczyzn. O ile kobiety z prawicy można podejrzewać o takie oczekiwania wobec mężczyzn, o tyle w tym samym momencie hipokryzje kobiet lewicy wywaliło poza skalę.
  • Odpowiedz
@Fidel1: wiesz, że złapałeś się na jedno z wielu twitterowych trollkont? Polecam sprawdzać nicki, jeśli mają postać imię + 8 cyfr, pochodzą z czyjejś farmy trolli
  • Odpowiedz
@Kroomka:

Polecam sprawdzać nicki, jeśli mają postać imię + 8 cyfr, pochodzą z czyjejś farmy trolli

To ciekawe, czyli moje konto na twitterze też pochodzi z jakiejś farmy trolli? Bo dokładnie taki mam nick, imię + 8 cyfr.
  • Odpowiedz
@chigcht: myślę że nie samą kwestją jest zaciągnięcie mężczyzn do woja, tylko ich odpowiednie przeszkolenie i dopasowanie umietności do obowiązków, no sorry ale jak granice naszego kraju zostaną naruszone, to nie ma bata by wszyscy jak szczury uciekali. Ważna jest organizacja wojska i innych służb, wiadomo że osoby które miały za sobą karierę wojskową, szkolenia czy doświadczenie to lecą na front bo to od nich będzie największy pożytek, ale takich wykopków
  • Odpowiedz
@Pomidor536: no właśnie się tu mylisz - żołnierze dostają pieniądze za obronę kraju i niech oni oraz chętni bronią rządu - nie kraju. Krajem nazwać można byłoby przyjazne środowisko, a nie wojnę polsko-polską, którą mamy od dekad. Każdy kto nie chce brać udziału w takiej wojnie, niech spokojnie uciekają do normalnych krajów, układać sobie normalne życie.
  • Odpowiedz
Maja jest chyba jedyną osobą związaną z feminizmem która ma takie niepopularne opinie. Większość kobiet się z nią nie zgadza w sprawach dotyczących praw mężczyzn. O ile kobiety z prawicy można podejrzewać o takie oczekiwania wobec mężczyzn, o tyle w tym samym momencie hipokryzje kobiet lewicy wywaliło poza skalę.


@CyfrowyD: to dawaj mi te inne oficjalne feministki co chcą wysyłać na front
  • Odpowiedz