Wpis z mikrobloga

@Fidel1: To głosowanie było skandalem, od lewa do prawa zagłosowali za tą ustawą albo stchórzyli i się wstrzymali (Konfa). Podejście typu "co to za mężczyzna który cośtam cośtam" jest seksistowskie i z prawdziwą lewicą nie ma nic wspólnego - seksizm to domena prawaków i Izabelanow jest w moich oczach prawakiem ubranym w błyskawice, ha tfu na nią
@Gwendeith:

To głosowanie było skandalem

No i? Pokazało że lewica, tak samo jak prawica nie uważa że mężczyzn dotyczą prawa człowieka. Jest jedna różnica, prawica chociaż nigdy tego nie ukrywała.

od lewa do prawa zagłosowali za tą ustawą

Ale to ci z prawa niby są ci źli, więc czy od nich różnią się ci z lewa?

Podejście typu "co to za mężczyzna który cośtam cośtam" jest seksistowskie i z prawdziwą lewicą
wywal te lewaczki/feministki i wstaw tam konserwy, mem będzie chociaż trochę prawdziwy xD


@Gwendeith: Maja jest chyba jedyną osobą związaną z feminizmem która ma takie niepopularne opinie. Większość kobiet się z nią nie zgadza w sprawach dotyczących praw mężczyzn. O ile kobiety z prawicy można podejrzewać o takie oczekiwania wobec mężczyzn, o tyle w tym samym momencie hipokryzje kobiet lewicy wywaliło poza skalę.
@chigcht: myślę że nie samą kwestją jest zaciągnięcie mężczyzn do woja, tylko ich odpowiednie przeszkolenie i dopasowanie umietności do obowiązków, no sorry ale jak granice naszego kraju zostaną naruszone, to nie ma bata by wszyscy jak szczury uciekali. Ważna jest organizacja wojska i innych służb, wiadomo że osoby które miały za sobą karierę wojskową, szkolenia czy doświadczenie to lecą na front bo to od nich będzie największy pożytek, ale takich wykopków
Maja jest chyba jedyną osobą związaną z feminizmem która ma takie niepopularne opinie. Większość kobiet się z nią nie zgadza w sprawach dotyczących praw mężczyzn. O ile kobiety z prawicy można podejrzewać o takie oczekiwania wobec mężczyzn, o tyle w tym samym momencie hipokryzje kobiet lewicy wywaliło poza skalę.


@CyfrowyD: to dawaj mi te inne oficjalne feministki co chcą wysyłać na front
@Faraluch

przecież izabela to ruski troll, zobacz na nazwę profilu z generatora

Czyli mój profil na Twitterze, to również profil "ruskiego trolla"? Bo również mam nazwę w profilu stworzoną w ten sam sposób.

to losowy profil na twitterze a nie oficjalna wykładnia Strajku Kobiet, jprd

Tak samo stasko nie przedstawia "oficjalnej wykładni", jakoś dziwnym trafem tylko stasko jest przywoływana w takich tematach, innych nie ma?

to dawaj mi te inne oficjalne feministki
@Patroclus A głosowanie w sejmie jest wyznacznikiem?
Bo tam jakoś feministki z lewicy nie zagłosowały przeciw.
Jakoś w temacie zakazu opuszczania Ukrainy przez mężczyzn, też ich nie ma.
@Pomidor536: Generalnie zgadzam się z Tobą w tym, że problem nie jest prosty, ale to co teraz napisałeś to trochę na zasadzie "przepraszam, to co ci przeszkadza zrobić aborcję za granicą ? Pakuj rzeczy i #!$%@? do Czech jak tak ci się nie podoba, kolejna głupia #!$%@?". To jest ten poziom argumentacji, którego ja nie popierałem podczas strajków i nie popieram teraz. Ale niestety widać, że nie ma między płciami wzajemności
@Masz_Kwita: ale czy osoba, do której napisałem tą odpowiedź podała jakieś próby rozwiązania problemu ? Nie! Każdy wie że Polska gospodarczo jest w dupie, politycznie to też na raj nie wygląda, ale ludzie którzy srają na to jadem pokazując swoją bierność, a następnie mówią że w razie wojny jak najszybciej #!$%@?ą z kraju zasługują tylko na pogardę. Co do nierówności, no z jednej strony właśnie takie osoby do tego się przyczyniają,
@Pomidor536: Xd jeszcze musiałem przed ucieczką poskakać na twojej starej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No dobra, jak mamy takie rzucanie się w ekstrema i obrzucanie kałem za sobą, to po co miałem pisać rozwiązania problemu skoro są dostępne na tacy?
Politycy powinni budować profesjonalną armię. Gdzie nasze drony? Gdzie reapery? Gdzie transformacja energetyczna kraju? Jak nie dają kasy na profesjonalne wojsko tylko na socjal, to niech władza
@smallboobslover: w razie ataku na terrytoria kraju mobilizacja jest wszędzie, nie tylko w Polsce, i wiadomo że to profesjonalna armia będzie walczyć na start a nie poborowcy. Wojsko polskie nie jest idealne, ale też nie jest całkowitą porażką, no i jeszcze raz powtarzam bronisz nie rząd tylko państwo, a jak przy pierwszej możliwej okazji #!$%@? jak najdalej, to nie jesteś niczym lepszy od rządzących rozdających socjale