Wpis z mikrobloga

Jako że pustoglowy zaczynają mnie zgłaszać, napiszę jeszcze raz, ale w ugrzecznionej formie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naczelna femin******a z wykopu @Agatk zgłosiła mnie na policje, czy tam do prokuratury za wpis o gwałcie na PW xD
Jak wiecie, jestem prawie 30'letni #przegryw i emocjonalnie oraz z bezsilności napisałem o gwałcie i molestowaniu dziewczyn z powodu braku bliskości z kobietą (gdzie sam wpis nawet nie był jakiś mocny), a ta wzięła to na serio i to zgłosiła XD Bo przecież jeśli chcesz, planujesz kogoś skrzywdzić, zrobić coś niezgodnie z prawem, to pierwsze co robisz, to informujesz o tym wszystkich dookoła ( ͡° ͜ʖ ͡°) A zwłaszcza feministki. No ma to sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pięknie zesrane społeczeństwo niszczące normalnych ludzi którym w życiu jest ciężko i którym po prostu nie wyszło. Do pomocy takim ludziom to nikt nigdy nie wyjdzie, ale żeby kogoś zniszczyć czy narobić kłopotu to pierwsze wychodzą przed szereg. Tak działa feminizm we współczesnym świecie jakby ktoś nie wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście niczego się nie boję, bo jestem czysty jak łza, nawet mandatu nigdy nie dostałem, ale sam fakt narobienia mi smrodu pokazuje ten patologiczny mental różowych, który jest wiecznie przewrażliwiony na punkcie mężczyzn, którzy są zawsze źli i kobiet, które to są wiecznie skrzywdzone ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli chodzi o pomoc, to tylko dla biednych kobiet, bo tylko one są krzywdzone i są wiecznymi ofiarami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawdę, precz z feminizmem. Precz z tą pseudorównością która z równością nic wspólnego współcześnie nie ma.

#tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
  • Odpowiedz