Wpis z mikrobloga

@Icardi: #xboxseriesx #xboxone #xbox siemanko sportowe świry. Od roku gram w COD worzone. Oczywiście gram na klawiaturze i myszce. Typowy bambik ze mnie KD. 0.8 kilka wygranych. Moje pytanie następujące, czy długo będę się uczył gry na padzie w tę grę. Chciałem kupić tego z lopatkami żeby na luzie robić wślizg i celowac, ale jak mam znowu z rok się uczyć żeby jako tako pograć to nie wiem czy ma to jakikolwiek sens. Chciałem też to zrobić ponieważ wydaje mi się, że na padzie gra chodzi o wiele płynniej. Jeżeli uważacie że nie ma to jakiekolwiek już sensu poproszę Was o jakąś porządną myszke bezprzewodowa. Gram na 55 c tv i wydaje mi się że obecna laguje przez odległość od konsoli. Ok 2.5 metra
  • 6
czy długo będę się uczył gry na padzie w tę grę.


@Icardi: Ja potrzebowałem ok. tygodnia może dwóch by płynnie wsiąknąć w pada. Proponuję pograć jakieś tryby Deathmatch z instant respem (nie musi być CoD, jakakolwiek gra FPS).
@Icardi: Mi zajęło około roku, żeby na multiku nie schodzić poniżej 1.0 KD. Początki były bardzo trudne, ale teraz już bez problemu pykam. Najwiecej uczyłem się na Halo 5. Aktualnie w większości strzelanek jestem w top tabeli, pamięć mechaniczna jest bardzo ważna przy padzie
@Vader-Poland: Tak też uczyniłem. Kupiłem pada z Lopatkami do Xboxa ES2. Gra się przyjemnie:) myślałem, że będzie gorzej. Jakieś kile wpadają( spore problemy ze strzelaniem na daleko) gdzie na myszce miałem odwrotnie. Co do pada Elite series 2. Wygoda z tymi lopatkami itd, ale cena 750 zł lekko przesadzona wg mnie.