Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ququ7: Nie bo ani nie odczuwam potrzeby plucia na ludzi na ulicy ani nie nosiłem, nie noszę i nie będę nosił maski.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Holiday: Serio mam Ci po dwóch latach zrobić listę co było kłamstwem?

Dałem sobie spokój z uświadamianiem ludzi z rok temu, jak sam nie będziesz chcial zrobić researchu i sobie odpowiedzieć na to pytanie, to się nie dowiesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Namarin: ten wpis jest o "wszystkim".
Zniesienie masek przyszło za późno, choć gdybym miał wskazać miejsce, gdzie warto, to komunikacja miejska. I niech tam zostaną na zawsze, bo to dmuchanie sobie prosto w twarz to nic przyjemnego.
  • Odpowiedz
@Dakkar:
Dzieci mogą świetnie transmitować wirusa i to jest oficjalny powód, jednak to co wlasnie zastosowaleś to trik erystyczny.
Skąd pomysł że chciałem to argumentować?

Nigdzie nie napisałem słowa o szczepieniu (a szczególnie dzieci).
Napisałem za to że nie wszystkie działania pójdęte podczas pandemi mi sie podobają.
Świat nie jest czarno-biały, nie każda osoba która popiera lockdown, popiera szczepienia i na odwrót.
Osobiście jestem zaszczepiony i popieram większość ograniczen covidowych jednak
  • Odpowiedz
@Namarin: tzn. co było kłamstwem? Bo istnieją publikacje potwierdzajace skuteczność maseczek, wiec w czym problem? To było bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie podczas dużej liczby zachorowań lub przed szczepionką
  • Odpowiedz
@Winden: może mówisz o sobie i osobach sobie znanych, ale sporo osób było właśnie po środku i to na nich pluto z obu stron - zakładających maseczkę dla swojego i innych bezpieczeństwa w sklepach zatłoczonych, dbających o dystans ale nie przesadny, starających się zadbać o czystość, nie szczepiących się ale i nie potępiających.
  • Odpowiedz
Jak według was powinno się zareagowac na nową niebezpieczną chorobe która szybko się rozwija, wysyła ludzi do szpitali i własciwie nic o niej nie wiadomo?


@jamajskikanion: Pisałem o tym niejednokrotnie. Już mi się nie chce po dwóch latach tego powtarzać.
  • Odpowiedz
gdzie warto, to komunikacja miejska. I niech tam zostaną na zawsze, bo to dmuchanie sobie prosto w twarz to nic przyjemnego.


@Shatter: Aha czyli całe społeczeństwo ma nosić maski dla twojego komfortu psychicznego? Bo ty jesteś Pan i władca i nie podoba ci się jak ci dmuchają w twarz w komunikacji miejskiej.

A może by tak przestać z niej korzystać skoro nie chcesz mieć dmuchane w twarz? zamiast wymagać obowiązkowego noszenia
  • Odpowiedz
Gość, pewnie w raka nie wierzy, bo przecież on nie ma. Może palić 40 fajek dziennie, bo przecież jemu nie szkodzą.


@struspedziwiart:

Tak, nie uwierzyłbym gdyby mi rząd przez dwa lata #!$%@?ł że umrę na raka i muszę przyjąć preparat którego wynalezienie, przetestowanie trwa lata a po którym ludzie padają jak muchy.

Może dlatego że posiadam coś takiego jak zdrowy rozsądek i potrafię myśleć sam za siebie.

Gdybym jarał papierosy to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Namarin: nie, tam jest ciasno i nie ma wenylacji, więc łatwo się zarazić covidem. Resztę napisałem z przymrużeniem oka kolego.
I nie korzystam z komunikacji zbiorowej od 18 roku życia. Ja wiem, że z szurem nie ma co dyskutować, bo dla was covida nie ma albo coś tam, szczególnie jak rząd zdecydował znieść wszystkie regulacje na raz, zamiast zrobić to stopniowo i chociaż sprawdzić, jak się to ma do chorowania, choćby
  • Odpowiedz
@Namarin: gdyby ci nie powiedzieli, że coś takiego jak rak istnieje to byś nie wiedział.
Nie znam nikogo kto miał/umarł na raka, za to znam osobę, która umarła przez covid, więc dla mnie wedle twojego myślenia covid jest bardziej realny. Świadomie nie chcąc zachorować jedni się szczepili inni nie.
  • Odpowiedz
bo dla was covida nie ma albo coś tam


@Shatter: Albo coś tam XD

Aha...

Nigdy nie twierdziłem że wirusa nie ma. Co do choroby zwanej covidem19, która jest spowodowana korono wirusem to co innego.
  • Odpowiedz