Wpis z mikrobloga

@lubie_piwo: do zagranicznych używałem napstera. Wiele audiobooków brakuje ale coś się da znaleźć. Nie ma żadnych ekstra dopłat . Jeden abonament na muzykę i audiobooki. Opłata za miesiąc i słuchasz ile chcesz możesz też pobrać i słuchać offline do końca miesiąca.
@lubie_piwo: Storytel. Używam od kilku lat i mogę śmiało polecić. Wychodzi niedrogo, działa na kilku urządzeniach, wybór książek 8/10. A jak czegoś brakuje to zawsze mogę sobie dokupić/skorzystać z portalu z gryzoniem, ale baaardzo rzadko to się zdarza.
@lubie_piwo: od wielu lat używam audioteki. Zacząłem, bo pozwalali (i ciągle pozwalają, ale teraz to już mi nie potrzebne) pobrać w formacie mp3. Kupuje wyłącznie karnetem - wychodzi po 20 zł za dowolną książkę. Aplikacja jest ok - ma dobry system automatycznego cofania. Ogromnym minusem jest to, že książki czasem wypadają że sklepu. Chciałem odsłuchać sobie książki Piekary i okazało się, że nie mogę ich już kupić (to co miałem dodane
Storytel. Używam od kilku lat i mogę śmiało polecić. Wychodzi niedrogo, działa na kilku urządzeniach


@realesg: W podstawowym abonamencie można słuchać na więcej niż jednym urządzeniu w tym samym czasie?