Wpis z mikrobloga

Najgłupszą rzeczą którą znam którą robi praktycznie każdy facet z niską samooceną to wzięcie sobie dziewczyny z problemami z myślą że ozdrowi ją swoją miłością. I niezależnie od tego czy dziewczyna ma depresje/jest otyła/ jest na dnie nigdy ale to nigdy nie słyszałem by ktoś rozwiązał problemy tej osoby i ułożył się szczęśliwy związek. Tak to wypada chyba tylko na filmach. Każdy związek który znam w którym facet próbował dawać z siebie wszystko by naprawić dziewczynę kończył się tym że gdy dziewczyna się ogarnęła to po prostu.. zostawiała faceta wymieniając na lepszy model

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: ja w życiu miałem takie dziwne przypadki że kobiety z problemami zagadywaly mnie czasem na ulicy w sensie w życiu naliczyłem takich 5 przypadków, ciągle się zastanawiam po #!$%@?. Nie były to żadne flirty a takie zwierzanie się z życia. Ich miny były bezcenne gdy mówiłem "nie interesuje mnie to" "to pani sprawa" i "#!$%@? mnie to" do takiej natrętnej
  • Odpowiedz
gdy dziewczyna się ogarnęła to po prostu.. zostawiała faceta wymieniając na lepszy model


@comamtuwpisac: Takie prawdziwe. Nawet wykopowiczki nie raz o tym pisały, bo je niebieski ciągnął w dół xD
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: czyli nawet jak w końcu oda ci się kogoś znaleźć, oczywiście prawdopodobnie będzie to osoba z problemami, bo normalne dziewczyny są w związkach. Wtedy po stanięciu na nogi skoczy po prostu na lepszą gałąź. Brutalne.
  • Odpowiedz