Wpis z mikrobloga

Czy ktos z Was NIE umieszczal na zaproszeniach zadnych wierszykow, grafik, rebusow i innych informacji, ze nie chce prezentow/kwiatow tylko lotto/wino itp?
Dostaliscie w efekcie duzo badziewia/kwiatow?
Nie mamy na zaproszeniach nic takiego i teraz troche sie cykam, ze wszyscy przyjda z kwiatami ( ͡° ʖ̯ ͡°) a te rebusy i wierszyki to dla mnie ultra cringe i brak dobrego smaku. Ale jednak wolalabym nie dostac tony badziewia, eh

#slub #wesele #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 24
@jatylkozapytac: w ciagu ostatnich 5 lat, byłem na trzech weselach bez kartki, na każdym z tych weselk 25% to były kwiaty, jakieś 5-10% to jakiś badziew w dużych pudełkach, reszta wino/alkohol.
A swoim mając info, dostaliśmy 2 bukiety na lekko ponad 170 osób.
@jatylkozapytac: My nie umieszczaliśmy żadnych rebusów/wierszyków/piktogramów. Zawsze mnie to irytowało, że para młoda se wymyślała jakieś pierdoły i ogólnie to wyglada mega nieelegancko xD Mniej więcej połowa gości przyniosła kwiaty, połowa wino. Co było super, bo ja bardzo chciałam kwiaty, a mąż wino, każdy był zadowolony :)
@jatylkozapytac: żadnych wierszyków, wskazówek, że chcemy kasę, ani wskazówek, że nie chcemy kwiatów. Też uważam, że to nieeleganckie i niejako wymusza prezent, a nie chciałam, żeby ktokolwiek nam odmówił przyjścia, bo uważa, że nie wypada bez koperty. Dostaliśmy może z 5 bukietów od starych ciotek i babć, co niektórzy goście dzwonili pytać, czy nie zapomnieliśmy tego dodać i się upierali, że może jednak coś przyniosą, to wtedy prosiliśmy o kwiaty doniczkowe.