Wpis z mikrobloga

@Jrv20: dlatego właśnie tak wygląda świat. Problem mężczyzn wynika z tego że problemy jednego są przez innych traktowane jakby były ich własnym atutem. Nawet jak jakaś kobieta nie zgadza się z feminizmem w formie jaki jest to jest masa kobiet które robią dymy w każdej sprawie i wszystkie kobiety coś z tego mają a u mężczyzn - bezdomny = nierób, bez zębny = hehe patola. Nikt o nas nie zadba
  • Odpowiedz
Chłop zapierniczający gdzieś w fabryce zebrał ostatnie pieniądze żeby spełnić marzenie syna


@Jrv20: a wszystko przez to, że zamożniejsi płacą za małe podatki przez co stomatologia nie jest odpowiednio refundowana, do tego ceny są podbijane przez kształcenie zbyt małej liczby stomatologów. To też nie jest darmowe, jednak zwróciłoby się, gdy ceny spadłyby po zlikwidowaniu takiego sztucznego zawyżania cen przez nieudolne panstwo
  • Odpowiedz
@wlkp69: Pewnie jedna z nielicznych chwil jak ojciec z synem przeżywa wspólnie wydarzenie które obydwoje zapamiętają do końca życia i ten mały gówniak za 20 lat siedząc w korpo #!$%@?ący na swoją pracę bedzie wracać do tamtych chwil. Tymczasem debile z wykopu, hehe patrz nie ma zembuf hehe
  • Odpowiedz
  • 3
Zostawcie go, wlkp69 jest upośledzony. Jest upośledzony od momentu w którym na jego profilu zaczęły się pojawiać posty o famemma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wlkp69: zajebiscie, mój stary jak byłem dzieciakiem nawet nie chciał mnie wziąć do mc Donalda gdy byliśmy w stolicy województwa tylko musiałem siedzieć w książkach, mogę tylko pozazdrościć młodemu.
  • Odpowiedz