Wpis z mikrobloga

Mejweni już robią z Michniewicza top trenera.
Janusze twierdzą, że super mecz zagraliśmy i w ogóle było elegancko.

Ja wiemx, że my w tym kraju mamy pamięć sięgająca kilku minut, ale oni nie widzieli pierwszej połowy?

Szwedzi w 1 połowie wyglądali znacznie lepiej od nas od 20 minuty. Góralski miał farta że nie dostał czerwa. Zieliński w końcu raz coś zrobił mimo, że przez większość meczu nie było go widać.

Czekam na Lige Narodów, żeby zobaczyć jak będzie grała ta reprezentacja. Wtedy będzie można dyskutować na temat Czesia. Teraz potwierdziło się, że chłop ma farta. Tylko tyle i aż tyle starczyło w końcu do tego żeby tym razem mecz wyglądał odwrotnie niż zwykle. Zobaczymy czy to starczy na LN, a potem Mundial.
#mecz
  • 14
@fasttaker powiedz mi gdzie Polska zagrała ładnie do 20 do 45 minuty? Pokaż jakiś schemat i akcje oraz pomysł na grę.
Nie bylo skoro Czesiu tydzień przed meczem myślał jeszcze o graniu jak za Sousy ale po meczu ze Szkocja zmienił zdanie jak powiedział Szczęsny.

@Matpiotr W drugiej połowie Szwedzi musieli się otworzyć i się okazało, że im to nie idzie.
Co do Siwego Bajeranta - poczekam zobaczę jak Czesiu ustawi zespół
@kcrgs wywiady się nie skończyly, a Borek Tajskie koyto w studio TVP robili z Czesia Mistrza Świata. Na kanale sportowym to samo. Nawet Rokj stwierdził żeby nje pompować balonika skoro Czesiu jeszcze nawet nie skończył się cieszyć po meczu.

Cieszę się z awansu, ale nie mówmy po jednym meczu o tym, że Czesław jakiś styl zdążył wypracować szczególnie, że zaryzykował potężnie.

Mogę go pochwalić za jaja, ale jakby Glik zszedł w 5
@kcrgs połowa oglądających piłkę bierze ich za wyrocznie XD

@Danicen Od razu jadu. Po prostu robienia z Czesia bohatera 3 minuty po meczu gdzie największymi zaletami w pierwszej połowie jest:
- wystawienie Szymańskiego
- obudzenie się Szczęsnego
- fakt, że wystawiony przez niego Góralski nie dostał czerwa
- Glik nie wysypał się 5 minut po starcie spotkania bo grał z kontuzja
To naprawdę mnie nie przekonuje do robienia z typa bohatera.

Super,
@Darth_Gohan: A #!$%@? pan. Od dawna reprezentacja Polski nam się kojarzy z jednym słowem - #!$%@?. Fakt że faktycznie po latach posuchy, po antyfutbolu Wuja, Siwym Bajerancie, zawirowaniami wokół nowego selekcjonera, tęsknocie za Nawałką - w końcu mamy jakiś znaczący sukces który podnieśliśmy z boiska w meczu z faktycznie wymagającym rywalem - dodatkowo, tym samym który wyrzucił nas z poprzedniej imprezy. Z czego tu się nie cieszyć?

Owszem, nie graliśmy rewelacyjnie