Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Nie wiedziałem czy kupić AR czy AK. I w sumie na dniach jadę obejrzeć SKSa
Przecież to najlepsze rozwiązanie, konkretny kaliber, wygląda jak ruski garand, i ma scyzoryk do czyszczenia paznokci.

1900 to dobra cena? Bo za tyle jest do wzięcia.
Ktoś może używa? Na co zwracać uwagę przy zakupie?

#bron #strzelectwo
Pobierz
źródło: comment_1648575691u50Hevh0Ua4onxfKc5lvFC.jpg
  • 14
@LowcaAndroidow: ja mam sks. Przerobiony na plastikową obudowę TAPCO. Można zamontować optykę, tylko z chin trzeba zamówić pokrywę sprężyny potwornej z montażem. Zwróć uwagę na rurę gdzie idzie tłok powrotny. Oglądałem 3 egzemplarze i korozja tam była. A co do ammo to teraz drogi sport
@LowcaAndroidow: stałem przed podobnym wyborem, kupiłem kałasza bo był tani i JUST AS GOOD, no i teraz chodzi za mną ałer. Weź to co ci sie podoba, nie zastanawiaj się co jest najrozsądniejsze tylko weź to co chcesz najbardziej. Poważnie, nawet jak wydasz więcej kasy ale bedziesz zadowolony to będzie warto.
@LowcaAndroidow miałem SKSa, bardzo fajny karabin. Tak jak już ktoś wspomniał zwróć obecnie uwagę na dostępność amunicji. Ja w styczniu kupowałem po 1,41zl sztuka i ludzie się nabijali, że za drogo, a teraz jak widzę to albo nie ma albo ceny zaczynają się od 2,50zl...

Jak sobie przypomnę jak 10 lat temu kupowałem po 0,62zl to serce pęka (trzeba było zrobić zapas...)