Wpis z mikrobloga

Czy korzysta ktoś z karty benefit Multisport w przypadku Term Maltańskich? Na stronie Multisport informacja, że dostęp do saun to 30 min podczas jednej wizyty. Jak to wygląda w praktyce? Trzeba cofać się do kasy raz na godzinę w przypadku basenów i co pół godziny w przypadku saun by odbić się ponownie?
#multisport #termymaltanskie #poznan #sauna #basen
  • 45
Odbijasz się na wejściu przy kasach, po co najmniej 30 minutach idziesz do desku przy wejściu na strefę, odbijasz się kolejny raz. Możesz też odbić się przed wyjściem, jeśli minęło 30 minut od poprzedniego odbicia a Ty przekroczyłeś czas na zegarku. 11 minutowy stop czasu w szatniach działa tylko jeden raz dlatego warto go użyć tylko przy samym wyjściu.
@Striker9993: tak jeśli chcesz być godzinę. Jeśli chcesz być dłużej to odbijasz się co 30 minut. Opłacasz pobyt na saunie w przód. Ostatnią godzinę możesz opłacić odbijają multisporta za 30 minut w przód i po 59 minutach za 30 minut tył.
@WolfSky: @glider05: Mireczki, jak chcę np. na 2h to jak postąpić? xD
11:50 - wejście, odbicie na kasach
12:00 - odbicie po wejściu na strefę
12:30 - odbicie ponowne przy desku (tu musi minąć 30 minut czy nie może?)
13:00 - odbicie przy desku
13:59 - odbicie przy desku

Dobrze rozumuję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie można np. odbić po 59 minutach na wstecz, do przodu
Czas zaczyna się liczyć od przejścia przez bramki za strefą kas, więc jeśli bilet kupisz o 11:49, a o 11:50 przejdziesz przez bramki, to potem będziesz mógł się odbić o 12:20, nie dopłacając za przekroczenie czasu.
Ja dla chillu preferuję odbijanie się co 30-kilka minut, tak żeby nie pilnować co do minuty zegarka. Przy samym wyjściu odbijam się jeszcze raz przy desku przed strefą saun i mam 20-kilka minut na przebranie (plus