Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moje kolezanki z #pracbaza mówią, że liczy się charakter, pasja i poczucie humoru, a nie wzrost, uroda, pozycja społeczna czy zarobki. Im akurat tak wyszło, że ich faceci zarabiają więcej, są wyżsi i - obiektywnie - dosyć przystojni. Ale to czysty przypadek. Wszystkie mi mówiły, że gdybyśmy się spotkali gdy były wolne, to na mur beton byłyby iskry, i moje zakola, niski wzrost i to, że mam takie samo stanowisko jak one, na pewno nie byłyby przeszkodą. Co prawda jedna z koleżanek, już jak się znaliśmy, rozstała się z facetem i związała z drugim, podobnym do pierwszego, a nie ze mną, ale to tylko dlatego, że akurat wtedy miałem urlop (zawsze jak jadę to zbieram zamówienia na konfitury od mamy i przywożę koleżankom) i - jak powiedziała - myślała, że gdzieś jadę z jakąś panną. te opowieści o wysokich, przystojnych i lepiej zarabiających to bzdury. Sam jestem tego najlepszym przykładem.

#przegryw #blackpill
#incelmirkuje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6241b0419df1c36994525477
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
m akurat tak wyszło, że ich faceci zarabiają więcej, są wyżsi i - obiektywnie - dosyć przystojni. Ale to czysty przypadek.


@AnonimoweMirkoWyznania: a najlepsze jest to, że dosłownie u 99, 99% kobiet w p0lsce przez przypadek trafia się wysoki, przystojny oskar 190 z bujną czupryną, podczas gdy pierwsze na co zwracają uwagę to przecież dobry charakter, poczucie humoru itd. A tu przez przypadek jest też wygląd, kasa, popularność instagramowa, status w
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze to nie wierz kobiecie co mówi na co zwraca wygląd bo ona mówi jedno a myśli drugie xD

Ogólnie ludzie mają mechanizm wyparcia że nie chcą pokazać jacy to oni są szlachetni że nie zwracają uwagi na wygląd i dlatego w razie czego każdy będzie mówił że szuka intelektu i poczucia homoru "sapioseksualizm" i inne takie.

Dla mnie po prostu jesteś mniej przystojny innego wytłumaczenia nie ma -