Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 151
@yupitr: Staśko brzydka nie jest a napewno chętna i łatwa - sama wprost publicznie, mowila że lubi ostre grzmocenie. Dodaj do tego lewackie poglądy, czyli brak zahamowań, łamanie zasad i tabu i jak sama wychodzi do ciebie z inicjatywą, możesz smarować skórę łojem bo wiesz, że będzie się działo.
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: zaskoczę cię: większość kobiet miała, twoja laska też xD to, że zaprzeczy nic nie znaczy xD


@kogut_20: wystarczy przejść się do losowego klubu, do których tak uwielbiają łazić. Ciasno, klei się podłoga od piwska, spięta atmosfera, ale murzyn na murzynie.

Dopóki chodziłem tylko po ulicach nie wiedziałem że jest tyle czarnych w tym kraju xD
  • Odpowiedz
@kogut_20:

zaskoczę cię: większość kobiet miała, twoja laska też xD to, że zaprzeczy nic nie znaczy xD

Gdyby to była prawda to musieli by murzynów sprowadzać tu kontenerami i chłopaki umarli by z wycieńczenia xD Weź chłopie przeczytaj to co napisałeś i chwile się zastanów, blackpill i tag wszedł za mocno.
  • Odpowiedz
@kogut_20: mieszkam w warszawie stary i chodziłem do klubów gdzie są murzyni ale to co ty gadasz to jest po prostu nieprawda. Zresztą powodzenia z udowodnieniem tego stwierdzenia.

Ja mogę powiedzieć, że każdy chłop miał fiutka w dupie ale to że zaprzeczy to nic nie znaczy xD
  • Odpowiedz
@pi73r: Nie no wiadomo każdy murzyn wali polkę, każdy murzyn ma wielką pałę i jest chadem.

To efekt tego, że jakieś trolle forsowały na tagu murzynów chadów i chłopakowi weszło za mocno xD
  • Odpowiedz
wiekszosc dziewczyn nie chodzi zbyt czesto po klubach


@pi73r: tak ci mówiły? XD
Nie musisz wierzyć we wszystko, co ktoś powie. Lepiej czasem samemu zweryfikować pewne rzeczy.
  • Odpowiedz
Nie musisz wierzyć we wszystko, co ktoś powie. Lepiej czasem samemu zweryfikować pewne rzeczy.


@kogut_20: No i jak to zweryfikowałeś? Fakeowym kontem na tinderze. Ile jest polek w wieku produkcyjnym? 10 mln. Miałeś 10 mln matchy i wszystkie chciały wskoczyć na jego #!$%@??

Jak to zweryfikowałeś.
  • Odpowiedz