Wpis z mikrobloga

Czy uważasz, że istnienie i dalsza działalność kanału OlgierdanoTV ma sens?
#kononowicz #patostreamy

ooooooo właśnie

  • Tak 24.3% (58)
  • Nie mam zdania 18.0% (43)
  • Nie 56.9% (136)
  • Inne 0.8% (2)

Oddanych głosów: 239

  • 10
  • Odpowiedz
@aa-aa: Oczywiście że ma, gdzie indziej znajdę wszystkie nowe idiotyzmy menela w jednym miejscu oprócz jego kanału i wykopu? To zbyt dobry kontent, a nikt tego nie szotuje. A przecież nie bede oglądał tych jego gniotów, tam gorzej się połapać czy coś #!$%@? na filmie niż u majora czy knura gniotach.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: tag #kononowicz - won z menelem bobolaki. Tag zasrany postami o menelu. Nikt menela nie chce oglądać, kanał mu zdycha. Nie jest już w Uniwersum. Mocz pił, matkę bił i ugułem precz stom osobom!
Także tag #kononowicz - musi wiedzieć co głupiego menel znów powiedział. Super że ktoś robi szoty z filmów menela. Pytania o: ile menel wyżebrał na lajcie? Gdzie znowu pojechał? Czemu nie ma filmów? "A widzieliście co
  • Odpowiedz
@aa-aa: jak dla mnie nie ma już sensu. Menel207 dogorywa a na sramdomira jest za cienki w uszach. Ale jak nie chce mu się robić jak menelowi to będzie ciągnął ten kanalik aby było na życie.
  • Odpowiedz
@aa-aa: oczywiście, że ma sens, zwłaszcza że wokół kanału zorganizowała się bardzo barwna społeczność, o czym można się przekonać na lajtach, fajną atmosfera, pełna kulturka. Dla mnie osobiście to dobre miejsce na zakotwiczenie w ramach odwyku od szkolnej i polecam to innym
  • Odpowiedz