Wpis z mikrobloga

@Murasame: A skad wiesz ze w ogole hakues strzelanie mialo miejsce? Bo filmik. No wlasnie. A kto zrobil filmik i w jakkm celu? Kto na filmiku najwiecej zyska a kto straci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Murasame: Nieeeeeeee!!!!111 Nie możesz popierać strzelania do ruskich gwałcicieli, morderców, szabrowników i innego ścierwa bo... bo nie możesz okej!!11 To są jeńcy i... i... i nie możesz!

To ścierwo straciło jakiekolwiek prawa człowieka w tym prawo do życia w momencie w którym dokonywano masowych mordów i gwałtów na Ukraińcach. Mam prawo ich nienawidzić i mam prawo życzyć im najgorszego w tym śmierci, nie ważne w jakich okolicznościach, bo wiem że to
Pobierz Kot_Mosznozgniot - @Murasame: Nieeeeeeee!!!!111 Nie możesz popierać strzelania do rus...
źródło: comment_1648410090EzlE0yAkUAfUV0Nc0rpDhX.jpg
@Murasame: wykopki się zesrały bo myślały że świat jest czarno biały i że Ukraina to biel i zawsze będą stać na straży konwencji i będą świętsi od świętych a kacapy to czerń a tu się okazało że tak nie jest i po miesiącu zabijania cywili przez kacapów i patrzenia na ludzką tragedie jakimś Ukrom puściły nerwy oj Mirki Mirki zamiast scrollować ten tag poczytajcie wojenne książki może to wam rozjaśni obraz