Wpis z mikrobloga

Czy są jakieś w miarę markowe TV Boxy na Androidzie, które jednocześnie pełnią funkcję dekodera DVB-T2, do którego można wpiąc antenę? Znajduję jakieś pojedyncze modele od marek no-name.
Mój dziesięcioletni telewizor nie będzie odbierał nowego standardu, więc pomyślałem sobie, że przy okazji kupna dekodera zrobię sobie z niego smart TV. Kupiłbym sobie osobno dekoder i osobno przystawkę smart TV, ale jak mniemam, żeby przełączyć się między normalną TV z dekodera, a np. netflixem z przystawki, będę musiał za każdym razem w telewizorze przełączać z pilota źródło sygnału?
Jeśli tak to strasznie to upierdliwe, więc chciałbym mieć przystawkę TV z dekoderem w jednym pudełku. Czy możecie coś polecić? Może będzie lepsze niż to co znalazłem do tej pory.
#android #telewizory #dvbt #pytanie #pytaniedoeksperta #technologia #telewizja
  • 13
@alonsoxx: aż tak bym nie zrzucał tylko winy na to, po prostu też ludzie się rzucili teraz i towar jest mało dostępny, bo pomału nadchodzą terminy wyłączania starego sygnału. Sam sobie też szukam czy w Chinach jest coś ciekawego, ale też niezbyt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DzikiBomber no cóż więcej socjalu z rządu.... nawet na dekodery dali 100 to cena poszła do gory o ta 100. I nie h mi ktoś napisze ze socjal nie pompuje cen....

@alonsoxx: Canal+ BOX jest wycofywany ze względu na to, że sprzęt bez HbbTV w wyniku nowej ustawy o refarmingu będzie obłożony karami finansowymi
To chyba powinien taniec a nie drożeć. Podeślij jakieś źródło tej wiadomości bo nie słyszałem nic o tym. Poza tym to jest dekoder do platformy cyfry+ wiec jakies regulacje nie powinny go obowiazywac. Zreszta inne widze tez ostro w gore poszly zatem to mie wina dekodera

@Avil > @alonsoxx: Canal+ BOX jest wycofywany ze względu na to, że sprzęt bez HbbTV w wyniku nowej ustawy o refarmingu będzie obłożony karami finansowymi