Wpis z mikrobloga

@hoszak: #realme #smartfon #telefony #android

Hej, po 4 latach wymienilem swoj wysluzony telefon, padlo na Realme GT 2 Neo. Mam zagwostke, w zwiazku z tym, ze moj rozwoj technologiczny w zakresie smartfonow zakonczyl sie na Androidzie 7, poczulem wzrost ciesnienia gdy uslyszalem, ze moj nowy telefon dostanie aktualizacje do Androida 12. Z mocno bijacym sercem, wyciagnalem telefon z pudelka i pierwsze co chcialem zrobic to zaaktualizowac Androida. Zgodnie z rozpiska moj telefon powinien go otrzymac w Lutym. Niestety aktualizacja do Androida 12 / Realme UI 3.0 nie jest dostepna przez OTA.

Czy ja robie cos zle, mam jakos inaczej przeprowadzic aktualizacje, ktos, cos? Pomocy.
  • 10
Czy ja robie cos zle,


@hoszak: oczywiście że tak
Rzucasz się na aktualizację systemu do wersji, która jest na rynku ledwo pół roku. Zastanów się dobrze, ale nie czytaj żadnych narzekań na różnej maści forach bo jeszcze zrezygnujesz z usilnych prób aktualizacji do v12 i pozostaniesz jeszcze przy v11 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hoszak: nie patrz na rozpiski to nie Apple. Oni puszczają seriami. Jak nic się nie zepsuje to puszczają dalej innym. W tamtym roku jak brałem 8 pro to 7 pro też miała mieć androida 11 a ludzie pół roku czekali. Ja bym się nie spieszył z aktualizacja. Sam od zakupu telefonu je wyłączyłem i telefon działa jak marzenie :)
@shido: @lucynek12: @Dibhala: @KurzeJajko: @ArniHell:

Dziekuje za wszystkie Wasze odpowiedzi. Z jednej strony, zgadzam sie, ze nie ma co sie pchac do laboratorium w roli swinki morskiej i byc beta testerem nowych bugow. Z drugiej zas strony, nowy android to nowe funkcje, ulatwienia, featery, ale przede wszystkim - bezpieczenstwo.

Rozumiem, ze ten rollout jest rozciagniety w czasie i jak chce mimo wszystko sie zaaktualizowac to zostaje mi