Wpis z mikrobloga

@bArrek: kariera w mundurowce jezeli umiesz polaczyc dyscypline z podlizywaniem sie przelozonym a jeżeli nic nie umiesz ale chociaż masz nawijke i latwo wchodzisz w bliskie relacje z ludźmi to sprzedawca tj. przedstawiciel handlowy co jezdzi do klientow. Żadne szkoły nie potrzebne..
  • Odpowiedz
@hu-nows: no właśnie nigdy nie planowałem pracy w mundurowce, rodzinka też mówiła że gdzie ja bym się tam nadał że raczej taki niewojskowy mam charakter ale no życie weryfikuje i ostatnio trochę zaczynam patrzeć w tę stronę :D
  • Odpowiedz
@bArrek: na start dostaniesz jakies 4,5k na reke, potem trzeba awansować żeby coś wiecej ugrać

tylko na boga, miej przyzwoitosc, szacunek do matki i nie idź do policji
  • Odpowiedz
@hu-nows: oj wgl pewnie nie pójdę do żadnej mundurówki xDD mam kilku znajomych głównie w wojsku, jeden z moich najlepszych kumpli w służbie więziennej, ktoś tam w milicji właśnie. 4.5 na start nie ma, samej pensji ok 3500 ale do tego jakaś mieszkaniówka, inne dodatki, na święta wziął ostatnio gość 4k, w marcu dochodzi trzynastka i mundurówka no i koniec końców jak na powiatowego miasto lubelszczyzny gdzie oferty pracy to
  • Odpowiedz