Wpis z mikrobloga

  • 1300
Wczoraj godzina 21 patrzę na glovo gdzie jest mój kebabik a tu ktoś rowerem jedzie. Myślę kurła że też komuś się chce przy kilku stopniach na zewnątrz dymać rowerem. Patrzę Ukrainka lat dwadzieścia parę. Zmarznięta wnosi kebaba na trzecie piętro. Pytam "w taką pogodę rowerem ?"
Odpowiada "muszę pracować by tu żyć"
Dałem 20zl napiwku, wzruszyła się i podziękowała.
Także wsadźcie sobie głęboko w dupę to gadanie że oni będą żyłować na naszym socjalu. Na pewno trafią się pojedyncze jednostki, ale czy wśród naszych lokalnych patusow nie ma takich jednostek ?

#ukraina #glovo
  • 66
  • Odpowiedz
@K_eM1: w swojej żałosnej historii ponad 1000 dostaw dostałem najwięcej 10zł napiku a tu Ukrainka pewnie jednego dnia dostaje 100zł napiwków xD Polak w swoim kraju jest jak śmieć traktowany
  • Odpowiedz
via Android
  • 33
Dzizas zawsze wiedziałem że na wykopie panuje #!$%@? umysłowe, ale nie sądziłem że tak duże :)
Nie uważam że dziewczyna dokonała czegoś niemożliwego. Jednak co jakiś czas się słyszy że Ukraińcy będą u nas pasożytami a tu dziewczyna pokazuje zupełnie odmienny obraz. Zamiast w sobotni wieczór bawić się w gronie znajomych rozwoziła jedzenie.. We wzruszenie wierzyć nie musicie ale nie przypominam sobie żeby którykolwiek dostawca po otrzymaniu napiwku na chwilę mnie przytulił
  • Odpowiedz
#!$%@? niedługo to trzeba będzie video kręcić z dawania napiwkow :D tutaj to cokolwiek nie napiszesz to pojawia się jakiś kretyn co skwituje tak było i potem jeszcze gorszy cymbal "potwierdzam, byłem tym.. ." - tych to już bym biczował :D
  • Odpowiedz
@K_eM1: Ja szanuję tych którzy #!$%@?ą tymi rowerami. O 3 zamawiam sobie jakiegoś burgera, a tu mi chłop przyjeżdża rowerem w mróz -7. Ja #!$%@?... Gdybym nie dał napiwku to bym się poczuł jak gówniak. Szanuję w cholerę, leniwa buła jak ja, nie chce mi się samochodem podjechać, a ten mi na rowerze przywozi żarcie. No aż głupio człowiekowi się robi.
  • Odpowiedz
@K_eM1: Bardzo miły gest z Twojej strony i popieram jak najbardziej! Krew mnie zalewa, kiedy słyszę ciągle, że tu będzie pasożytowanie itd. To byłby pewnie jakiś odsetek, ale większość z tych ludzi normalnie będzie starało się włączyć do systemu i pracować, chociaż niektórzy mogą na tym próbować ukręcić biznes (Janusze, tania siła robocza od zdesperowanych ludzi).
Jedynie do tej pogody we wpisie trochę meeh, bo teraz są raczej dobre warunki, bo
  • Odpowiedz
@K_eM1 no dobra ale chłopy z Indii, Bangladeszu też zapierdzielają na rowerach, przynajmniej w Krakowie nawet w największy mróz. Też przyjechali zarabiać, bo u nich ciężko z pracą. To ich nikt już nie żałuje, bo przecież wojny nie ma to po co xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@K_eM1: dałbym Ci 10 plusów. Znam osobiście wielu Ukraińców, kiedyś zatrudniałem z 20 w ciągu 3 lat. Później pracowałem osobiście z kilkoma, z jednym zżyłem się dość mocno. Oni są tak samo pracowici jak my. Na socjalu będzie jakiś procent tak samo patusowy jak nasz polski.
  • Odpowiedz