Wpis z mikrobloga

  • 1300
Wczoraj godzina 21 patrzę na glovo gdzie jest mój kebabik a tu ktoś rowerem jedzie. Myślę kurła że też komuś się chce przy kilku stopniach na zewnątrz dymać rowerem. Patrzę Ukrainka lat dwadzieścia parę. Zmarznięta wnosi kebaba na trzecie piętro. Pytam "w taką pogodę rowerem ?"
Odpowiada "muszę pracować by tu żyć"
Dałem 20zl napiwku, wzruszyła się i podziękowała.
Także wsadźcie sobie głęboko w dupę to gadanie że oni będą żyłować na naszym socjalu. Na pewno trafią się pojedyncze jednostki, ale czy wśród naszych lokalnych patusow nie ma takich jednostek ?

#ukraina #glovo
  • 66
  • Odpowiedz
@K_eM1: fajnie że chce pracować ale zobaczycie co sie bedzie działo jak janusze zwietrza na tych ludziach interes.Bada ich jak niewolnikow traktowac a placic tyle co kot naplakał( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@K_eM1 przecież teraz jest idealna pogoda, w zimie się jeździ po 12h w deszczu non stop przy plus 1C xD

tak, na rowerze. Średnio 3zl napiwku dziennie

tak sobie myślę że ludzie są tak oderwani od rzeczywistości że nie wiedzą jak żyją inni, a ten kask rowerowy to żeby jeździć samochodem
  • Odpowiedz
@Bigmouthprick: Ale taki model gospodarki musimy niestety przyjąć, podobnie jak to się odbywa w UK. Minimalna krajowa dla emigrantów, a swoich wstawiać na wyższe stanowiska. Ta wojna to gospodarczy cud dla naszego kraju o ile nasi cudni włodarze tego nie #!$%@?
  • Odpowiedz
@nafukanyXD: Primo #!$%@? wszystko co sie da(jak zawsze)Secundo w praktyce bedzie tak ze mniej wykwalifikowani Polacy beda bez pracy a zdesperowani Ukraincy beda robic po 20 h za pare zlotych.Witamy w Kartonlandii( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz