Wpis z mikrobloga

Rzucam picie


@mozis: dla zwiększenia Twojej motywacji, 28 grudnia 2019 rano, chwile po wstaniu też sobie powiedziałem, że od dziś nie pije i nie palę, po 35 latach. No i się jakoś trzymam do tej pory, więc powodzenia ;)
@PrzekliniakCQ: szacun..zauważyłem że zmiana otoczenia dużo pomaga - kiedyś wyjechałem do roboty za granicę i nie wypilem nawet łyka przez dwa miesiące bez wiekszych problemów.. robię teraz prawko na c i zamierzam przeprowadzić się po znalezieniu roboty bo tu gdzie jestem chyba nie wytrzymam długo
@mozis: alkohol i papierosy, w ten sam dzień. Dasz radę, mi alkohol niszczył życie, traciłem pracę wielokrotnie, ciągle bójki itd. Nie potrzebowałem terapii, leków, mimo, że próbowałem wszystkiego to najbardziej pomogła mi zmiana nastawienia do świata. Zacząłem ogromnie dużo czytać i staram się ciągle poprawiać w każdym aspekcie. Mieszkam sam i mam duuuzo alkoholu w domu, ale poprostu wyparłem to zachowanie z poswiadomosci.
Pobierz blackNwhite - @mozis: alkohol i papierosy, w ten sam dzień. Dasz radę, mi alkohol nis...
źródło: comment_1648400719IVHfeiwwuNICiGLh93gKiW.jpg
zauważyłem że zmiana otoczenia dużo pomaga


@mozis: to na pewno, ale nie w moim przypadku, siedzę gdzie siedziałem i robię to co robię, widocznie głowa doszła do wniosku, że już wystarczy i jakoś poszło, bez żadnych spotkań, wspomagaczy, wystarczyło chcieć ¯\_(ツ)_/¯