Wpis z mikrobloga

Nitro - Najwieksze posmiewisko tej gali i jego zalosny fanbase. Co trzeba miec w glowie, zeby takie cos odwalic? Unbox byl niszczony i osmieszany na konferencjach, ludzie sie tam z niego smiali, chlop byl spokojny, wyszedl do walki i nie dal mu szans, a te dzieciaczki od Nitra go wygwizdali i wybuczeli. To nitra powinni wygwizdac, okazal sie wieksza piz*a, niz Olejnik, a dzisiaj to Magical by nim matw wytarl. Miec taka przewage psychiczna nad rywalem przed walka i nic z tym nie zrobic, on od pierwszej sekundy walki juz sie defensywnie ustawil. A i powinien zostac zdyskwalifikowany za celowe wypluwanie ochraniacza kilka razy z rzedu, przez co kupowal sobie sporo czasu na zlapanie tlenu.
#famemma
  • 13
@imixiu: wylatywał mu ochraniacz bo musiał mordę otwierać żeby tlen łapać bo by sie udusił XD czy walczył jak #!$%@? nie powiedziałbym, machał łapami do końca oboje sie bili nie to co taki Polak i Ferrari a to, ze unboxala wygwizdali to jakies nieporozumienie totalne tez ciezko winic nitro za to, ze jacyś ludzie sie zachować nie potrafią
@imixiu: „wyszedl do walki i nie dal mu szans” - #!$%@? ten unboxall nie mógł ubić typa który się o własne nogi potykał. Te jego ciosy były tak #!$%@? że nawet nitro nie musiał gardy trzymać bo nie wiele odczuwał. Jeden lepszy od drugiego i dobrze że go wygwizdali bo to jeszcze większy pajac, tylko sie nie pokazał z tej strony na konferencjach.
@yksjak: Ale to nitro sie smial z tego jak Unbox tarczuje i jak wyprowadza ciosy, on go osmieszal i narzucal na siebie presje, to Nitro robil z niego chlopaczka do bicia, jego fani nie beda pamietac, Ty tez jako jego wielki fan, ale to nitro sie osmieszy, a nie Unbox. Wobec Unboxa nikt nie mial oczekiwan, a nitro juz wygral walke przed jej startem, mial miazdzaca przewage psychiczna i nic z
@imixiu Szczerze chciałem żeby Nitro dostał w #!$%@?ę ale to co zaprezentował Unbox to cyrk xD. Gość nie mógł wykończyć debila co nawet fajek nie rzucił przed walka i już tlenu nie miał w 1 rundzie. Naprawdę to już lepiej wyszedł tu Nitro bo on był gotowy że przegra a unboxall chwalił się jakiej to on techniki nie pokaże a wyszło jak bijatyka żuli pod żabka xD
@imixiu: Jestem fanem nitro, bo powiedziałem prawde że nitro wyszedł nawet po porażce lepiej na tym xD Unbox tak miał go wyjaśnić i co zrobił, nic xD Tak Takefun tez by przegrał, widziałeś ta walkę zwłaszcza to co się w niej działo. Kończę dyskusje bo masz zamknięte klapki na oczy tak jak reszta wykopków z nienawiścią do Polaczka
@qyzdo: A na co ty liczyles? Na spekyakularny nokaut w wykonaniu kalek? Ma wate w lapie i tyle, te ciosy byly pchane, zero sily w nich, na co ty liczyles? Wygral kazda runde do jednej mordy, nie dal mu zadnych szans. To nitro sie osmieszyl, bo cisnal beke z tego jak prezentuje sie Unbox na tarczach i jak to nie kaleczy, a dostal od tej kaleki do zera, byl bez zadnych
@imixiu: może coś niedokładnie śledziłem, ale jak pamiętam to Unboxall mówił że #!$%@? zyniaka a konfy itd nie są ważne, a ten że liczą się konferencje, f2f i #!$%@? w walkę, ale jednocześnie wyśmiewał umiejętności unboxalla. Dla mnie obaj się ośmieszyli w klatce, tylko Zyniakowi przez duży fanbase i wygraną słowną z UB to nic nie zmieni, natomiast unboxall, mógł dużo więcej zyskać gdyby potrafił rozmawiać.