Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @wronax (list uzupełniony - dodatkowa treść pogrubiona)
==================================================
Ten portal to chora parodia. Zbanowali mi konto kompletnie za darmo - ani niczego nieodpowiedniego nie napisałem, nie dodałem, etc. Ot, kończę grę, wchodzę na wykop, a tu bęc, ban. Napisałem maila do administracji żeby wyjaśnili co jest pięć, niech konkretnie mi napiszą za co mi zablokowali konto, ale nie licze na cuda.
@wykop to żart.

Jeszcze raz ja. Mam na koncie włączoną autoryzację przez aplikację w telefonie więc raczej nie ma opcji żeby mi się rumun na konto wbił. W zakładce "Dostęp do konta" są tylko moje adresy IP, nie ma niczego obcego. Nikt też nie dodawał z mojego konta żadnych elfich obrazków czy innego contentu od wspomnianego chochlika.
Tak jak już napisałem, @wykop to chory żart. Skasowali mi całą aktywność, wszystkie komentarze i wpisy. Świetna sprawa. Teraz już wiem, że nie warto było strzępić...


==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

#moderacjacontent

  • 6
Uzupełnienie od @wronax
==================================================
I jeszcze dodam, że nie plusowałem ani nawet nie widziałem dzisiejszych wpisów rumuna. Nie komentowałem również z ww. przyczyny. Może @a__s albo @m__b @maciejkiner @brechtbakker udzielą odpowiedzi. Chociaż prędzej mi kaktus wyrośnie. Wiecie gdzie :D
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych