Wpis z mikrobloga

@WiktorekS: ale o co obrazeni? w memie nie chodzi o to ze ktos jest zaiwedizony tylko o tym ze zamiast powiedziec wpsort ze #!$%@? frajerom na gorce to wymysla wykrety i ma ludzi za frajerów, wmaiwajac ze sprzedał bo spółka nie spelnia wartości, to jest słabe na maksa i 0 szacunku. To nie spekulanctwo tylko frajerowy PR. Po co ściemniać, #!$%@?ł frajerom i teraz udaje, a taki niby szczeryi bezwzględny że
@BezkresnaNicosc: wow, ludzie odkrywaja jak dzialaja oszusci.

Jakby teraz powiedzial ze 'wydymalem was haha' to by juz tego numeru w lrzyszlosci nie mogl powtorzyc, a tak to za dwa lata, jak ludzie zapomna zrobi dokladnie to samo mowiac ze to zupelnie inna sytuacja
@WiktorekS: kto ma ból dupska i o co. Beka ze typ musi PR udawać że spółka nie spełnia wartosci zamiast pwoiedziec wsprost ze dawno #!$%@?ł. O co ktoś ma mieć ból dupy, to że spekulant ściemnia zamiast powiedzieć wprost? Nikt na tym nie straci, to tylko wizerunek zaorskiego. Chciał być taki bezwzględny ale jednak musi udawać, śmieszne to jest dla innych spekulantów, tyle. #!$%@?łeś w mpayu hajs ze cie tak sie
@WiktorekS: bo smieje się że zaorski musiał znaleść tani wykręt zamiast powiedzieć wprost? No tak, tylko ludzie ktorzy stracili na mpay śmieją się z tego że zaorski znajduje wymówki żeby powiedzieć innym że dawno się #!$%@?ł. Logiczne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BezkresnaNicosc: nie sprzedał oficjalnie pakietu, bo musiałby w espi dać info w określonym przepisami czasem, że zszedł poniżej 5%. Można się domyślać, że mógł mieć coś więcej niż pakiet zakupiony, bo ruchy między 5 a 10% nie ma potrzeby bodajże ogłaszać. To tylko moje domysły, choć to co oficjalnie pokazywał na live, to dokupował. Śmieszne było jak miał kupić po pkc na otwarciu, a mu się komp zawiesil. Na złość czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FlimboQuest: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież tak to wyglądało, choć mogłem się mylić. Wcześniej atakowali Metahero Roberta Gryna, ale za słaby rozgłos dawało i ekipa Gryna ignorowała ataki, stąd Luna, bo o większej niz Metahero rozpoznawalności i zasięgu która akurat spadała bo wszystko wtedy leciało no i shorty na nią i..
. ten statek xD.
Zaorskiemu potrzebna jest reklama, bo wypuszcza bsb które ponoć ma być na
@micomak: ja nawet temu zaorskiemu wierzę, w to co pisze, ze z jego konta nie ubyla ani jedna akcja (tak jak wspominasz obowiazek raportowania przy zejsciu z progu jest). Co z tego jak pewnie lody ukrecil na innych kontach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@iustus_ultimus: nie mnie to oceniać. Co do mpay to sobie dywaguje i głośno myślę, że dziwne z tym cuffs, bo dark pool one, gdzie Zaorski jest członkiem rady nadzorczej, a Piwoński Tomasz z Solution one który prezesuje w dark pool one został sponsorem cuffs bodajże w połowie lutego, a mpay pojawił się wśród sponsorów imprezy jeżeli mnie pamięć nie myli chwilę przed datą rozpoczęcia. Może to Piwoński wciągnął mpay na imprezę,