Wpis z mikrobloga

Pustak ceramiczny leier, miał to ktoś z was? Z braku dostępności porothermu wienerberger kupiłem to na cały dom. Gadałem z murarzami i mówią że jest spoko i tego też stawiali domy i było ok. Ale ktoś z was może miał doczynienia z nim
#budujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
@stuj_bez_nug: Czyli generalnie ok? Chciałem ten wienerberger ale nie było dostępnego nigdzie za to udało mi się znaleźć tego leiera w miarę przystępnej cenie no i zdecydowałem się na to.
  • Odpowiedz
U mnie wszyscy z ceramiki stawiają i każdy ją poleca.


@wiktor98: zacytuje sam siebie:

Według mnie, ludzie tego używają bo się ekipom nie chce być dokładnym. Porotherm na zaprawie i nie musisz zbytnio pilnować, jak zawalisz warstwę to naprawisz następną i jakoś to będzie. Przy betonie komórkowym już tak łatwo nie ma, jak zawalisz pierwszą warstwę to potem ciężko z tym coś zrobić.

Dlatego polecają ale
  • Odpowiedz
@ksiak: Co to za argument o murowaniu. Nie będę sam murował tylko murarze więc spokojnie. Z resztą z tego co słyszałem beton komórkowy strasznie pije wode i potem się cieżko pozbyć wilgoci ze ścian
  • Odpowiedz
Co to za argument o murowaniu. Nie będę sam murował tylko murarze więc spokojnie.


@wiktor98: właśnie dlatego murarze wolą pustaki bo nie muszą być dokładni.

Z resztą z tego co słyszałem beton komórkowy strasznie pije wode i potem się cieżko pozbyć wilgoci ze ścian


@wiktor98: no i co w związku z tym?
  • Odpowiedz