Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czym grozi dłuższe stosowanie kropli do nosa?
Od chyba dwóch tygodni mam bardzo duży problem z zatkanym nosem, do tego stopnia, że gdybym se zakleił usta to by mi mózg obumarł z niedotlenienienia

I od dwóch tygodni właśnie stosuje te krople ale one pomagają na jakieś 4-8 godzin i prawie codziennie uzywam je trzy razy

Zacząłem brać nawet tabsy na alergię bo myślałem że to przez to ale nie pomaga także wizyta u lekrza pewnie wskazana ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakieś pomysły? Kiedyś za dzieciaka zdiagnozowano u mnie polipy w mordzie ale nie wiem czy coś z tym zrobiono dalej bo nie pamiętam, a z tego co czytam to właśnie polipy mogą powodować zatkany nos

#medycyna #lekarz #choroby
  • 20
Czym grozi dłuższe stosowanie kropli do nosa?


@Anty_Chryst: Grozi to uzależnieniem. Maksymalny czas stosowania kropli to 5 dni. Teraz będziesz miał nos zatkany z powodu kropli, a nie pierwotnej choroby. Rzuć krople i ewentualnie zacznij stosować Nasometin Control.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: idź do lekarza po sterydy do nosa. Xylo uzależnia mocno, teraz masz zatkany nos ze względu na krople, trzeba je odstawić a żeby móc oddychać to lekarz przepisze jakoś steryd który łatwiej potem odstawić
czemu piekłem?


@Anty_Chryst: Ponieważ będziesz miał zatkany nos od braku kropli które będziesz musiał i tak odstawić. Pierwotna choroba pewnie już dawno minęła, a nos teraz jest zatkany bo już się przyzwyczaiłeś do kropli.