Wpis z mikrobloga

Ehhh, w tym kraju nie ma samochodów dla ludzi z moimi wymaganiami. Czy ja chce aż tak wiele? Chce fajnie wyglądający samochód do 30k, bezwypadkowy, nieuszkodzony, z normalną historią. O tyle tylko proszę. Ustawiłem sobie filtr na otomoto i samochody 2005 - 2014 wyglądają jak ostatnie gówno, serio. Już wolałbym kupić coś do 99 roku, wtedy samochody miały jeszcze jakąś duszę, jakiś zadzior, tylko się cykam bo nie znam się na samochodach i boję się że wtopię na jakimś starym skrócie. A teraz? Samochody wyglądają jak stworzone w jakimś programie graficznym od linijki. Idź pan w #!$%@?. ( ͠° °)
#zalesie #otomoto #motoryzacja
  • 9
@agdybytak dlatego polecam tych konkretnie chłopaków, kupiłem od nich auto znam parę osób które też kupiło,nie było większych wtop, auta sprawdzone i transparentne, trochę się u nich przepłaca, ale wciąż myślę że warto, gdybym miał kupić teraz jakieś używane auto,to zawsze rozmyślania kończą się na E39/E90/E60
Jak wpiszesz 'ista d' w wyszukiwarkę, wyskoczy strona bimmerpark costam, jest tam oprogramowanie do pobrania, za kilkadziesiąt zł kupujesz na allegro kabel diagnostyczny, na stronie jest
@MlemBlep:

BMW się nie psuje tylko #!$%@?

Ile rocznie wydajesz na naprawę?
Oni mają jakieś otomoto? Na fb ciężko się przegląda, nie wiadomo co aktualne a co nie, a które zdjęcie na pokaz tylko.
Słyszałeś o auto import nieporęt? Również wygląda na zaufany, sprzedaja głównie Volvo, ale inne też się znajdą. Ceny wyższe niż rynkowe, ale przynajmniej wyglądają na uczciwe.
@agdybytak miałem krótki romans z Volvo w postaci modelu 960 kombi z 1996r, na liczniku 467kkm i wciąż uparcie jechał dalej. To był taki projekt mini kampera, bo po złożeniu siedzeń z tyłu wchodził materac dmuchany, wspaniała zabawa.
Co do BMW ciężko powiedzieć ile rocznie schodzi, mam od paru lat E32 z 1988 i tam na początku zjadło parę tysięcy,ale ostatnie dwa trzy lata nic poważnego poza płynami i filtrami, rok temu